Seriály a filmy

11. května 2018 09:33

Scarlett Johansson konečně vyvedla do společnosti přítele! Její šaty ale obdiv nesklidily

Herečka Scarlett Johansson (33) vypadala po boku svého milého Colina Josta (35) a v nové róbě fantasticky. I přesto se na ni kritici vrhli s negativní odezvou, protože zvolila módní značku bývalé ženy producenta Harveyho Weinsteina. Vše, co je s ním totiž spojeno je v současnosti zavrhováno, proto i Scarlett si vyslechla své. Tu to ale vůbec nerozhodilo a naopak byla svým outfitem nadšená.

I když to je již rok, co spolu dvojice randí, na veřejnosti Scarlett svého přítele příliš neukazuje. Pro tentokrát se ale veřejnosti poštěstilo a blonďatá kráska vyvedla svého milého na událost Met Gala. Kritici neocenili společné zjevení hvězd ve společnosti a místo toho si vzali na paškál Scarlettiny šaty. Prý v nich ignorovala předepsané křesťanské téma a ještě zvolila módní dům Marchesa. Ten je mezi hollywoodskými hvězdami v současnosti neoblíbený, jelikož spoluautorkou celého konceptu značky je bývalá žena Harveyho Weinsteina, kolem kterého se v loňském roce strhla snad největší mediální pozornost.

Poprvé se o vztahu dvaatřicetileté hvězdy světových filmových pláten a pětatřicetiletého scénáristy televizní show ‚‚Saturday Night Live‘‘ (SNL) začalo spekulovat poté, co se dvojice objevila na jednom z večírků SNL a obě hvězdy byly přistiženy v polibcích. V té době nebyla ještě Scarlett rozvedena se svým bývalým mužem Romainem Dauriacem. Manželství bylo oficiálně přerušeno o pár měsíců později, kdy se dvojice dohodla na společné péči o svou tříletou dcerku Rose Dorothy. Johansson byla z hladkého průběhu nadšena.

‚‚Jsou do sebe šíleně zamilovaní, je to vážné. Váží si kariéry jeden druhého a snaží se podporovat navzájem. Skvělý pár! Colin se ke Scarlett hrozně hodí, vždyť ona miluje píšící muže,“ nechal se slyšet blízký přítel dvojice. I Colin okomentoval na popud novinářů svůj vztah se Scarlett: ‚‚Je úžasná. Je těžké najít nějaký její nedostatek - je zkrátka božská! Jsem šťastlivec a klikař!“ Hvězdnému páru nezbývá než popřát vše nejlepší a čekat, jak se jejich vztah bude postupem času vyvíjet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.