Schází vám mystické filmy? Máme je pro vás online!

Tajemství, nevyřčené, mystika, u které běhá mráz po zádech. To je filmový žánr, který se moc často nevidí. Proto jsme pro vás vybrali pár filmů, které se mystickým příběhům věnují. Můžete si je pustit kdykoliv, protože jsou online. Nikdy vás tak nebude omezovat čas.

Romantických snímků není nikdy dost, nejen v zimě, ale léto k těm opravdových romantickým přímo vybízí, takže proč si něco tak krásného nepřipomenout i ve filmu.

Máme pro vás výběr několik desítek filmů, které můžete sledovat online na www.iprima.cz. Má to obrovskou výhodu, nikdy nemusíte sledovat televizní program, stačí si jen sednout k počítači a pustit si to, na co zrovna máte náladu a čas. Takže pokud to zrovna není romantika, tak si můžete pustit horory, české filmy, filmy o různých typech lásky nebo snímky, kde vedou silné ženské postavy!

3 NEJLEPŠÍ HORORY ONLINE

3 FILMY O SVATBÁCH ONLINE

NEJLEPŠÍ SNÍMKY O LÁSCE

ONLINE ČESKÉ FILMY

Mystika uz vás doma

Můžete si pustit online i mystické příběhy. Není na co čekat!

Krev jako čokoláda

Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že ji lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti, kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků.

Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků

Bejvalka ze záhrobí

Max (Anton Yelchin) se chce rozejít se svojí manipulativní a vše kontrolující přítelkyní Evelyn (Ashley Greene), se kterou žije. Naštěstí pro něj zasáhne osud a Evelyn zemře při bizarní autonehodě.

Uplyne pár měsíců a Max potká dívku svých snů Olivii (Alexandra Daddario). Nová romance se dostane do ošidné situace, když Evelyn vstane z mrtvých a trvá na pokračování jejich vztahu.

Kletba měsíčního údolí

Příběh o dívce, která se přestěhovala k tajemnému strýci, Siru Benjaminovi, aby zde mohla žít poklidný život poté, co jí zemřel její otec. Neví však, jakého překvapení, odhodlání, nástrah a tajemství se jí zde naskytne.

Zjistí, že je poslední Měsíční princeznou – a bude muset odhalit pravdu nejen o sobě, ale i o osudu druhých.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.