Se Scarlett Johansson budete vždy V dobré společnosti, podívejte se, jak stárla do krásy

Blonďatá herečka se sexy hlasem byla krásná už odmala. O tom žádná. Na Prima love ji uvidíte v neděli ve filmu V dobré společnosti, kde si zahraje krásnou dceru. Krása je sice její devízou, ale stejně tak i její dokonalé herectví. Podívejte se na to, jak stárla před kamerou.

Scarlett způsobila zemětřesení už v roce 2003 filmem od Sofie Copolly, Ztraceno v překladu. Její zranitelná krása, která dýchá příslibem, že pokud by tahle žena chtěla, stane se z ní z fleku femme fatale, okouzlila filmový svět. Dráždivě smyslná femme fatale se z ní stala od té doby několikrát, stejně jako mocná hrdinka, která zmítá dějem a muži jsou pro ni jen přívěsky.

Scarlett ovšem koketovala s filmovým světem už odmalička. Jako miminko v reklamě na plenky, můžete si ji pamatovat jako malou slečnu ze Sám doma 3 a ve čtrnácti letech se objevila po boku Roberta Redforda a Kristin Scott Thomas ve filmu Zaříkávač koní. Ve dvaceti letech jste ji mohli vidět V dobré společnosti, kde si zahrála krásnou dceru, která bude mít vliv na kariéru svého vlastního otce. Film uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Scarlett Johansson patří mezi nejlépe placené herečky, které na filmovém plátně doslova rostly před očima. Podívejte se, jak se třicetiletá matka dcery měnila před kamerou:

1) Sám doma 3 v roce 1993

2) Alternativní film se Stevem Buscemim a Nicol Richie, Příznačný svět, Scarlett je tu sladkých 17 let.

3) Jednadvacetiletá Scarlett ve Ztraceno v překladu ohromila svou rolí celý svět.

4) Matchpoint Woodyho Allena ukázal jeden z nejsmyslnějších obrazů Scarlett Johansson. Během natáčení s Jonathanem Rhys Mayersem jí bylo čtyřiadvacet let.

Match point 2005

5) Dvaadvacetiletá Scarlett v Černé Dahlii

6) Další čistě smyslnou roli si v roce 2008 zahrála ve Vicky Cristina Barcelona. Její postava Cristiny neví, co chce, ale ví, co nechce.

7) Ve dvaceti pěti letech si zahrála dívku, která takto svádí Bradleyho Coopera v komedii Zas tak moc tě nežere. V ten moment ji ale žrali naprosto všichni.

8) V momentální době okouzluje jako brunetka v marvelovských blockbusterech jako Black widow.

Iron Man 2/2010

Scarlett Johansson zkrátka není nikdy dost! Podívejte se na americký snímek V dobré společnosti na Prima love v neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.