Seriál Hawaii 5-0 slaví obrovské úspěchy na domácí půdě. Koukají na něj miliony lidí

Hawaii 5-0 VII (2) - upoutávka

Americký krimi seriál Hawaii 5-0 slaví na poli sledovanosti velké úspěchy. Kolik lidí ho v Americe sleduje?

Co uvidíte během pátečního večera na Prima LOVE?

Tentokrát detektivové ze slunné Havaje budou mít anglickou návštěvu. A to přímo ze slavné tajné služby, odkud pochází sám velký James Bond. Policisté z 5-0 musí spojit síly s agentem MI6, aby společně dopadli teroristu, který chystá útok na Evropu…

Sledujte páteční krimi Hawaii 5-0 na Prima LOVE ve 20.15!

Televizní úspěchy seriálu Hawaii 5-0

Během nedělního dne se Alex O'Loughlin, hvězda seriálu odehrávajícího se na Havaji, pochlubila na svém Instagramu, že premiérové epizody Hawaii 5-0 zaznamenaly obrovský úspěch u diváků.

Po vánočních prázdninách, které se týkají i televizního byznysu, seriál Hawaii 5-0 zaznamenal velký nárůst diváků. Celých 33 % lidí, kteří sledovali televizi, vidělo Hawaii 5-0. Ze všech grafů televizní sledovanosti je vidět, že epizodu seriálu vidělo celkem 9,9 milionů diváků.

Pokud bychom to chtěli srovnat s Českou republikou, tak během Vánoc sledovalo za poslední léta nejvíce diváků pohádku Anděl páně 2. Snímek v kinech vydělal okolo 127 milionů korun, v televizi ho sledovalo 3 043 000 diváků.

Hawaii 5-0 vtrhl na televizní obrazovky v roce 2011 a američtí diváci sledují momentálně osmou řadu. Na Prima LOVE můžete vidět řadu druhou.

Každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE uvidíte Hawaii 5-0.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.