Setká se Becca znovu se synem? Uvidíte v posledním díle seriálu Pohřešovaný

Po peripetiích, které Becca ve snaze nalézt ztraceného syna Michaela prožije, se seriál Pohřešovaný dostává do finále. Dozvíte se, kdo je zrádcem, jenž způsobil Michaelovo zmizení i Paulovu fingovanou smrt. Spojí se znovu rozvrácená rodina? Epizodu vysíláme ve čtvrtek ve 21.35 na Prima family.

Na co se tedy můžete v závěrečném dílu seriálu Pohřešovaný těšit?

Becca se spojila s Daxem Millerem, který jí potvrdí, že už ví o zradě Martina Newmana a setkají se spolu v hraničním městě s Tureckem. Miller se pokusil dostat Paula z vězení oficiální cestou, ale to se nezdařilo, tak mu pomůže s útěkem.

Miller, Paul a Becca čekají na příjezd vozu, v němž je převážená Violet, která jediná ví, kde může Michael být a kde Martin Newman uskuteční svůj obchod s uranem. Violet nechce promluvit a Becca přistoupí k mučení, čímž získá informaci o předání.

Michael je velmi chytrý a má stále větší podezření, že není vše tak, jak strýc Martin tvrdí. Oksana se ho snaží uklidňovat, neboť se obává o jejich život. Když Michael přijde za Oksanou s tím, že jim Martin lže, neboť pasy už dávno má, řekne mu Oksana pravdu o vyhrožování zabitím.

Tady malá ochutnávka:

Dax Miller s agenty, Paulem a Beckou obklíčí místo předání uranu, kupce i uran zadrží, ale Michael nikde v okolí není a Martin Newman se snaží utéci. Becca s Paulem pronásledují Martina, který postřelí Paula a Becca pokračuje sama. Poté, co Becca osvobodí Michaela s Oksanou, dál pronásleduje Martina, kterého nakonec i zastřelí.

Policie Becku zatkne za zabití Martina Newmana, ale Dax Miller jim přenechá zadržený uran a Becca je svobodná. Michael může konečně být se svou matkou a po dlouhých letech se setkává i s otcem, který byl údajně mrtev.

O týden později je celá rodina v Praze, včetně Oksany, která byla do rodiny vřele přijata. Becca jde pro zaparkovaný vůz, odkud zmizí a rodina najde na sedadle řidiče jen krvavé stopy…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.