Sex ve městě nahradí láska. Carrie se dnes potká s Aidanem

Zamilujte se znovu. Se Sexem ve městě, který všichni známe, ale jehož nikdy není dost. V pátek ve 22.10 se Carrie po strastiplné osamocené cestě New Yorkem potká s mužem snů Aidenem. Na jaké momenty jste zapomněli?

Carrie a její homosexuální "manželka" Stanford se nudí. Pak však zjistí, že do města přijíždí známý návrhář nábytku Aidan Shaw. Rozhodnou se vyrazit na nákupy a pořídít si pár pěkných designových děl. Stanford má vynikající nápad, jak na toto zboží dostat slevu – stačí říct, že jste návrhář/návrhářka.

Kolotoč lhaní

Aidanův pes Pete se do Carrie zamiluje na první pohled. Stejně tak jeho páníček. Carrie má potřebu být s Aidanem v kontaktu, a tak si koupí jeho kožené křeslo. Aby dostala slevu, zalže, že je návrhářka. Zdá se, že je ruka v rukávě.

Carrie a Aidan si záhy padnou do oka a vyrazí na rande. Tam však zjišťují, že pro Aidana jsou Carriiny zlozvyky neakceptovatelné, a jestli má mezi nimi něco být, musí s nimi okamžitě a provždy skoncovat. Kouření je pro Aidana nemyslitelná věc a dá to Carrie zcela jasně najevo...

Pět dalších momentů, které si nenechte v pátek ujít:

Jemná Charlotte má po dlouhé době perfektní rande. Přichází závěrečná část, kdy se s novým mužem má rozloučit u dveří svého domu. Dostává polibek, který je... nechutný.

Přichází polibek, který je... musíme ho popisovat?

Samantha zažije rasismus!

Samantha se seznamuje s pohledným mužem tmavé pleti, kterého má skutečně ráda. Jejich vztahu však nepřeje jeho sestra, která by ve své rodině nesnesla Američanku. A Miranda se učí žít s druhým člověkem po svém boku.

Carrie potkává svého truhláře

Seznámit se přes psa je poměrně chytrá strategie!

Truhlář Aidan moc dobře ví, co od ženy chce.

Ale Carrie to zatím neví ani o sobě

Udělá to Carrie pro lásku?

Podívejte se v pátek na Sex ve městě ve 22.10!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.