Seriály a filmy

26. listopadu 2017 22:00

Petra Kloidová

Sexy Shemar Moore se vrací do 12 řady Myšlenek zločince

Myšlenky zločince XI (7) - upoutávka

Shemar Moore odešel v roce 2016 po několika letech ze seriálu Myšlenek zločince. Do oblíbeného televizního formátu ale ještě teď přichází hostovat, čímž udělá radost nejen svým fanouškům, ale i bývalým kolegům. Podívejte se s námi do zákulisí.

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Dcera agenta Rossiho přijde za otcem s tím, že odhalila zmizení pěti dívek z kampusů různých univerzit. Speciální tým FBI začne zjišťovat podrobnosti a záhy musí dát Joy za pravdu, že se jedná o únosy…

Podívejte se v pondělí na oblíbený seriál ve 20.15 na Prima LOVE!

Derek Morgan hostuje v Myšlenkách zločince

Představitel Dereka Morgana, Shemar Moore, sice odešel ze seriálu v roce 2016, ale na rozdíl od jeho kolegy to bylo v dobrém. A jelikož jeho postavu nečekala smrt, tak je dokonce možné, aby se Derek Morgan vracel na "místo činu" se speciální jednotkou, kterou můžete vídat v Myšlenkách zločince.

Derek opustil seriál hlavně kvůli tomu, že už necítil ve své herecké práci žádný vývoj, jeho seriáloví kolegové totiž během seriálu profesně přičichli třeba i k režírování několika epizod. "Matthew (Gray Gubler) začal režírovat, to inspirovalo Joeho (Mantegna) a to inspirovalo Thomase (Gibsona). Kirsten (Vangness) začala kvůli tomu psát a já ji podporuji. A. J. (Cook) je matkou dvou dětí, vzala si čas na to si dát život dohromady, aby se mohla vrátit zpátky do seriálu. Bylo hezké vidět všechny mé kolegy růst. I když nerežíruju, nepíšu, tak stále rostu a odcházím kvůli tomu, že chci růst jako herec a chci vidět, co všechno dokážu," prozradil herec.

Derek se tak během 12. řady Myšlenek zločince objeví hned několikrát. A kdykoliv to udělá, mají nejen fanoušci radost.

JAK VZNIKLA LÁSKA MEZI DEREKEM A PENELOPE? PROZRADÍ SHEMAR MOORE TADY

Shemar Moore je s láskou přivítán i u svých bývalých kolegů. Podívejte se na důkaz z oficiálního Instagramu Myšlenek zločince:

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.