Seznamte se s Karlem Kramperem. Je to žárlivec!

Karel Kramper je manžel Zdeničky Kramperové, usměvavé zdravotní sestry Petra Vymeše. Poprvé se v seriálu Krejzovi objeví ve čtvrtek večer a hned ztropí žárlivou scénu.

Zdenička Kramperová je anděl v rouše zdravotnickém. Petra Vymeše dokáže ochránit před „nálety“ jeho matky, která se synovi snaží stůj co stůj po rozvodu s Aničkou dohodit novou partnerku, stejně jako před nepříjemnými páníčky jeho pacientů.

Karel Kramper konečně v Krejzových

Manžel Zdeničky je ale tak trochu paní Colombová, respektive byl. Ve čtvrteční epizodě Krejzových se totiž ukáže v celé parádě. Je to totiž pořádný žárlivec, který svoji ženu miluje nadevše a všude vidí její potenciální amanty. Třeba i ve veterinární ordinaci!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Jenže je to skutečně s jeho žárlivostí tak horké, nebo podobnými scénami spíš něco sledujte? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.