Seriály a filmy

4. března 2015 13:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: adrenalinová lvice, herecký Londýn a cizinecká legie

V dalším dílu Show Jana Krause se představí moderátorka Lucie Výborná, herec Vincent Navrátil a legionář Stanislav Gazdík

Prvním hostem večera byla jako vždy elegantní, přirozeně sebevědomá a příjemná Lucie Výborná – která kromě toho, že je moderátorka v Radiožurnálu, také například navštěvuje osmitisícové hory, jak moderátor uvedl. „Já ale nelezu nahoru, já zůstávám dole,“ upřesnila Lucie, ale Jan Kraus i tak vyzdvihl její odvahu, protože z jedné expedice s horolezcem Radkem Jarošem například denně vysílala reportáže. „Já bych uměl předstírat, že jsem tam, ale z pokoje,“ komentoval Lucčinu odvahu moderátor a pustil záznam kousku jedné z reportáží, kde Lucie představuje zázemí výpravy pod K2.

Druhým hostem byl Vincent Navrátil. Moderátor se nejdříve ptal, jestli má vystudovanou nějakou hereckou školu, a protože mu dal Vincent negativní odpověď, a sám tak uznal, že ještě není herec, Jana Krause zajímalo, kdy bude herec: „Až vystuduji tři herecké školy, až projdu osmnácti divadly…“ zlehčoval každou svou odpověď Vincent. Jan Kraus pak ale přešel k tomu, že Vincent je z herecké rodiny, protože je synem Veroniky Žilkové. „A Váš otec je také herec?“ chtěl znát mladíkův názor moderátor. „Vlastně je, ale teď je ministr obrany.“ „On teď hraje ministra obrany,“ upřesnil s humorem Jan Kraus. „Ale tu roli má zase krásně nastudovanou,“ nedal se Vincent.

Stanislav Gazdík byl patnáct let ve francouzské cizinecké legii, nyní je zpět v Česku a věnuje se prevenci obrany. Proto se moderátor ptal na to, co lze udělat například v situaci, která se stala v Českém Brodě. Pan Gazdík vysvětlil, že je potřeba vše kolem sebe vnímat, že on to má tak přirozené jako dýchání. „Já když školím, tak si vedle sebe nejdřív všechny postavím a zjistím, jak dýchají. A 90 % lidí neumí dýchat, je potřeba je naučit dýchat jinak, nestresově.“ Aby Jan Kraus pana Gazdíka uvedl jako skutečného profesionála, ne jen tak ledasjakého školitele, zeptal se na jeho působení. Následoval výčet jedenácti misí, kterých se pan Gazdík účastnil. A aby ukázal i své praktické schopnosti v reálu, předvedl zásah, kdy Lucie Výborná hrála jeho ženu a Jan Kraus agresora…

Pokud nechcete přijít kromě jiného například i o to, jak byl Jan Kraus zneškodněn a jak to z něj udělalo pokorného beránka, dívejte se večer ve 21.35 na Primu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.