Seriály a filmy

22. února 2013 14:20

Markéta Zídková

Show Jana Krause: Český Clooney Tomáš Hanák a průřez jeho životem

Dalšími hosty budou spisovatelka, která jde až na dřeň, Kateřina Tučková a René Franěk, jehož žena randí s papouškem. Dnes večer na Prima family ve 22:20.

Charismatický pětapadesátník, angažovaný, charitativní, reklamní a málem na prodej. I tak by se mohl dnes večer představit první z hostů Jana Krause. Těšit se můžete na Tomáše Hanáka - herce a moderátora, scenáristu, textaře, zpěváka skupiny MTO Universal Praha a bůh ví koho ještě.

Povstal ze „sklepa“ a momentálně propaguje v reklamě svým hlasem malou lahvičku plnou živých věcí. Před několika týdny se vrhl do propagace „velké věci“, vybízel občany k uvážené volbě prezidenta. Zemanovci si pak údajně chtěli koupit jeho názor. Za vyjádření podpory „jezevce z Vysočiny“ mu měli nabídnout „refundaci podle jeho představ“. Takto si herec ovšem vydělat nechtěl.

V současnosti několikanásobný držitel titulu Nejvíc sexy muž žije a buduje v obci Nižbor, o níž první písemná zmínka pochází z roku 1265, kdy král Přemysl Otakar II. vydal na zdejším hradě zakládací listinu města Poličky. Další významnější zmínkou o obci je bez pochyb ta z roku 2006, kdy se tamním radním stal právě Tomáš Hanák. Ten tam zakládá malou restauraci.

Zhruba za týden lze Tomáše Hanáka vidět v kině v novém filmu Martin a Venuše. S ohledem na jeho roli, kterou nebudeme předem moc prozrazovat, možná dnes večer proberou s Janem Krausem i kozy. S nimi prý herec zažil při natáčení svoji premiéru. Můžeme nastínit, že se toto setkání uskutečnilo v kroji a uprostřed vinohradu poblíž Svatého kopečku.

Dalšími hosty show budou Kateřina Tučková, úspěšná česká spisovatelka. Debutovala novelou Montespaniáda. Následoval román Vyhnání Gerty Schnirch, za který získala v roce 2010 čtenářskou cenu Magnesia Litera. Její třetí kniha Žítkovské bohyně o výjimečných ženách z Bílých Karpat nedávno zvítězila v hlavní kategorii Českého bestselleru – Česká beletrie pro dospělé.

René Franěk je zakladatelem a ředitelem soukromé zoo Chleby, v níž v současnosti žijí řádově desítky různých zvířat, exotickými počínaje až po ta typicky česká domácí. Na natáčení přijde pan ředitel se dvěma svými chovanci. Jedním z nich je papoušek Ara, kterému doma říkají Aruna a jenž je momentálně platonicky „zamilovaný" do paní ředitelové.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 22. února od 22.20 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.