Show Jana Krause: empatická moderátorka, veterinář – spisovatel a Operace Rath. Dívejte se večer!

V dalším dílu Show Jana Krause se představí moderátorka a herečka Ester Janečková, zvěrolékař Jan Herčík a novinář a spisovatel Radek Kedroň. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem dnešní talkshow je oblíbená moderátorka a herečka Ester Janečková, která se do povědomí diváků zapsala především uváděním pořadu o příbězích, emocích a osudových okamžicích, jehož nová pokračování se aktuálně připravují. „Pořad měl rok pauzu, všichni jsme si odpočinuli, ale už se moc těším,“ prozrazuje Ester Janečková. Kromě toho moderuje také pořad pro ženy. Jan Kraus se přizná, že tento pořad ho již dlouho fascinuje, a proto Ester vyzkouší, zda zvládá vše, co by měla žena „sama doma“ umět. A tak divákům předvede, zda umí vyvařit a vyžehlit pleny, přebalit dítě či připravit sunar. Protože Ester ve zkoušce z domácích prací uspěje výborně, může Jan Kraus otočit list a od péče o děti přejde k tématu: pes.

Podívejte se na rozhovor s herečkou:

Věhlasný pražský i mimopražský veterinář Jan Herčík, který je druhým hostem večera, uvede diváky do prostředí veterinární medicíny: „Tato oblast udělala za poslední roky velký skok kupředu, takže máme specializace skoro stejné, jako jsou v humánní medicíně – máme odborníky na kardiologii, dermatologii nebo na reprodukci, což je docela zajímavá specializace.“ Přestože je pan doktor vyhlášený svým přístupem ke zvířatům a úspěchy v léčbě, i on byl několikrát v životě zvířaty napaden.

A protože si zkoušku praktických dovedností připravil Jan Kraus i pro tohoto hosta, budeme svědky toho, jak si pan doktor Herčík poradí s křečkem v depresi či s invalidní strašilkou.

I s Janem Herčíkem pro vás máme připravený rozhovor:

Dnešní trojici hostů uzavře Radek Kedroň, investigativní novinář, který vede online server Lidových novin a který nedávno vydal knížku o Davidu Rathovi. A protože se podle jeho slov na návštěvy něco nosí, předává Janu Krausovi krabici přelepenou policejní páskou: „V tomhle nosí David Rath miliony. Je to přesná kopie. Je to Malbec, ročník 2011. Ten obsah je tedy jiný.“

Podívejte se na rozhovor s Radkem Kedroněm:

Jan Kraus zdůrazňuje, že je pan Kedroň dnes jedním z mála investigativních novinářů. Proč tomu tak je a jaké je pozadí případu Rath? Uvidíte již dnes večer v Show Jana Krause na Primě!

Podívejte se na galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.