Show Jana Krause: lyžařské pády, jeho excelence spisovatel a sexuální školení

V dalším dílu Show Jana Krause se představí lyžař Ondřej Bank, diplomat Michael Žantovský, propagátorka polyamorie Fronéma Virglerová a speciální host, nejhezčí pes ČR – Avatar.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. února ve 21.35 na Primě.

Než Jan Kraus přivítal prvního hosta, představil publiku nejkrásnějšího psa České republiky, šampiona šampionů, chrta Avatara, se kterým se prošel, nechal diváky obdivovat jeho ladnost a pohyb. Okomentoval pak přítomnost tohoto „jednoho z nejkrásnějších Čechů“, jak pravil, dovětkem: „Já jsem tady taky chtěl mít jednou někoho sobě rovného!“

Jako první host už pak vstoupil do divadla lyžař Ondřej Bank, ovšem nikoli sportovním krokem, ale o berlích a zjevně potlučený. Než si s hostem začal více povídat, pustil Jan Kraus záznam z loňské návštěvy Ondřeje v show, kdy lyžař vypočítával všechny své zlomeniny a zdravotní problémy. „To máme loňskou retrospektivu,“ ukončil video svými slovy moderátor a přešel k dalšímu videu, na němž byl zaznamenán Ondřejův poslední pád. Ten se na video vůbec nedíval, prý ho ještě neviděl. „Já se pak na to podívám, abych si udělal analýzu, ale až s čistou hlavou,“ vysvětloval potlučený sportovec.

Jak na svůj poslední hrozivý pád vzpomíná, a bude pokračovat v závodění? Pusťte si náš rozhovor z natáčení už teď:

Stejně tak odpovídal na otázku Jana Krause, co dál a co na tyto pády Ondřejova partnerka… Ondřej se přiznal, že ta moc ráda není a on sám už zvažoval, zda ho lyžování ještě baví a zda v něm chce pokračovat, ale: „Já jsem se při tom pádu bouchnul do hlavy, tak rozhodnutí, co dál, chci udělat až s čistou hlavou,“ vysvětlil svůj aktuální postoj. Téma hovoru pak přešlo k Ondřejově firmě, na rychlost lyží a například také na „lyžomazliče“, tj. někoho na způsob lyžařského šamana… Nakonec došlo i na velmi peprný rozhovor a Jan Kraus opět dostal hosta tam, kde ho chtěl mít.

Jako druhý se s diváky pozdravil Michael Žantovský, jehož Jan Kraus uvedl slovy: „Jeho excelence, velvyslanec ve Velké Británii. To jsem řekl jenom na úvod, dál už se budeme bavit jako normální lidí.“ Pan Žantovský se jeho výroku zasmál a téma hovoru začalo u knížky, kterou napsal o Václavu Havlovi.

Kolik let s Václavem Havlem prožil a jak okomentoval současnou mezinárodněpolitickou situaci? Přehrajte si naše video:

Pak Jan Kraus zabrousil na další oblast pana Žantovského, a to na jeho bývalou praxi psychologa. „Já jsem strávil svých prvních osm nebo devět let v blázinci a vždycky si říkám, že to byla ta nejlepší průprava pro politiku a diplomacii,“ vysvětlil host.

Rozhovor s elegantním Michaelem Žantovským pak zabrousil na různé perličky z jeho působení diplomata, například jak se řeší nejrůznější „průšvihy“, které mohou nastat. „Tak za všechno pak vlastně může špatný překlad, takže tlumočník, nebo je to chyba tiskového mluvčího.“ A po tomto vysvětlení, jak se žehlí a zahlazují diplomatické kolize, dostal Jan Kraus malé diplomatické školení...

Posledním hostem Show Jana Krause byla Fronéma Virglerová, programátorka a propagátorka polyamorie.

Co polyamorie vlastně je a jak to probíhá v praxi? Dozvíte se v našem videu:

Polyamory Fronéma vysvětlila jako přiznané vztahy s několika partnery najednou, tj. takové vztahy, kdy o sobě všichni navzájem vědí, protože jinak by to bylo podvádění. Dále pak přešlo téma na BDSMS. Moderátor se otázal pana Žantovského, jestli ví, co to znamená. „Tohle jsme v diplomacii neprobírali,“ vykroutil se z odpovědi velvyslanec. Takže se Jan Kraus ptal na další detaily Fronémy, která mu bez rozpaků vysvětlila, co zkratka znamená a jak například probíhá bondáž neboli svazování.

Pokud se chcete dozvědět víc a zažít velmi, velmi pikantní večer, nezapomeňte dnes ve 21.35 na Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.