Seriály a filmy

23. července 2015 11:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: modelka s míčem, herečtí bratři a výrobce faksimilií

V dalším reprízovém dílu Show Jana Krause se představí modelka Simona Krainová, herečtí bratři Kryštof a Matěj Hádkovi a Tomáš Žilinčár, výrobce faksimilií. Dívejte se ve 21:35 na Primu!

Jako prvního hosta přivítalo publikum jako vždy úchvatnou modelku Simonu Krainovou, která s sebou přinesla Janu Krausovi dar – míč s jeho karikaturou. Míč proto, neboť hrála v poslední době vybíjenou – respektive ve filmu Vybíjená, a karikaturu na míč nakreslil Milan Kounovský, protože Simoně připadal míč sám o sobě nudný. Jan Kraus byl mírně zaskočen, nicméně ne nadlouho a otevřel téma Simoniny herecké kariéry.

Dalšími hosty, stejně jako v případě Simony Krainové spjatými s filmovou premiérou, byli bratři Kryštof a Matěj Hádkovi, kteří spolu hrají v novém českém filmu Kobry a užovky.Diváci, kteří si je ve skutečnosti často pletou, je konečně měli možnost vidět vedle sebe, a tak si je třeba už nikdo plést nebude. Jan Kraus nový film přiblížil jako sociální drama a pustil krátkou ukázku. Dále ale přešel k soukromým tématům a kromě jiného také uvedl, že Kryštof a Matěj mají ještě staršího bratra. Matěj k tomu jen podotknul: „To je naštěstí inteligentní člověk, lékař.“ Moderátor také prý zná maminku Kryštofa a Matěje: „To je známá dokumentaristka, ta vypadá, jako že si s vámi uměla poradit!“ rozesmál svým komentářem Jan Kraus hosty.

Jako třetí host přijal pozvání Tomáš Žilinčár, tvůrce faksimilií, a nastala vtipná situace, kdy se měl tento velmi robustní muž usadit do zbytku místečka vedle tří sardinek – Simony, Kryštofa a Matěje. Zhostil se toho ale s humorem a se stejným nadhledem probíhal rozhovor s Janem Krausem. Pan Žilinčár vysvětlil více svou profesi – faksimilie jsou prý repliky vzácných knih, listin a inkunábulí. „Teď jste řekl takové divné slovo…“ Dotazoval se Jan Kraus na zmíněné inkunábule. „To jsou prvotisky, tedy všechny tisky Gutenbergovou technikou do roku 1500,“ vysvětlil host.

Chcete se nefalšovaně a upřímně pobavit? Pak sledujte Show Jana Krause.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.