Show Jana Krause navštíví Jirka Macháček, vtipná spisovatelka a 4 německé virtuosky

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec a zpěvák Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon.

Reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. ledna ve 21.30 na Primě.

Jan Kraus si v úvodu posteskne nad kauzou českého soudnictví, kdy byl vězeň za vzorné chování propuštěn místo po pěti letech po šesti měsících.

„Tak to mě povzbudilo k trestné činnosti!“ zrekapituloval moderátor a pokračoval ve svých úvahách dál: „Ale s tímhle ksichtem, jako mám já? S tím nejde být vzorný! Čili kdybych něco udělal já, dostanu doživotí!“

Jako první usedl vedle Jana Krause herec Jiří Macháček. Byl uveden jako představitel hlavní role ve filmu Pohádkář, který je nyní v kinech.

„Tam máš několik milostných scén…“ nadhodil zvědavě moderátor. „Ano, jsem tam v takovém bližším kontaktu s dámami… Ale ke kontaktu sliznic nedošlo,“ vysvětlil s úsměvem host. Ve filmu Pohádkář má vedle sebe Aňu Geislerovou a Evu Herzigovou.

Téma hovoru se pak stočilo na kapelu Mig 21, v níž Jiří Macháček už patnáct let zpívá. A Jiří přinesl Janu Krausovi novou desku Album na vinylu. „Nedávám ti to úplně ze srdce, chtěl jsem, aby to bylo vidět na kameře!“ rozesmál svou upřímností Jirka.

Pak v hovoru přešli k vyprodaným koncertům Mig 21 v Lucerně a Jan Kraus si posteskl, že on není zpěvák a že ho jako zpěváka diváci neznají – a tak mu Jiří Macháček nabídl, aby s nimi na jednom koncertu vystoupil! Jejich úmluvou rozhovor skončil a Jan Kraus přivítal svého druhého hosta.

O své nové roli i desce Mig 21 vám řekne Jirka Macháček už teď v našem rozhovoru!

Slovenská spisovatelka Eva Urbaníková se proslavila hned svým prvním bestsellerem Všechno, nebo nic – moderátora samozřejmě zajímalo, co je za úspěchem jejích knih, kterých je nyní už dvanáct. Spisovatelka vysvětlila, že nepíše červenou knihovnu, ale knihy o vztazích, jaké jsou, bez příkras, a ženy se v nich pak mohou najít.

Moderátor se zajímal o to, jak fungují česko-slovenské vztahy. A protože jejím partnerem je Čech, vycházela Eva ze své vlastní zkušenosti. A prý to funguje úplně nejlépe. „Já si nemyslím, že jsou rozdíly mezi českými a slovenskými muži. Buď je to blbec, nebo dobrý chlap! A je jedno, jestli je to Čech, nebo Slovák!“ Rozhovor ukončili tím, že Eva se nyní zaměří na rozdíly mezi českými a slovenskými muži a pak o tom vydá třináctou knížku.

O čem je její nejnovější kniha? Pusťte si náš rozhovor:

Pak divadlo opanovalo německé hudební kvarteto Salut Salon svou show tří smyčcových nástrojů a klavíru. Dámy uchvátily šarmem a hravostí, která v jejich vystoupení je. Za pomoci překladatelky pak vedly rozhovor s Janem Krausem a bylo zjevné, že tlumočnici až tolik nepotřebují, vzájemný smích a gesta byly všeříkající...

Podívejte se na ukázku z jejich vystoupení:

Nezapomeňte se dnes večer dívat na Show Jana Krause! Bude to legrace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.