Show Jana Krause: Partičkář, potetovaná kuchařka a bublinářský rekordman

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec a režisér Daniel Dangl, kuchařka Kamila Rundusová a bublinář Matěj Kodeš.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. září ve 21.35 na Primě.

Hned v úvodu dnešního dílu se moderátor omluví za změnu, ke které v pořadu došlo, neboť na poslední chvíli nemohl přijet Brett King, a tak místo něho přijala pozvání Kamila Rundusová. Brett King bude hostem v Show v dohledné době.

Poté se Jan Kraus opět zamyslel nad stavem českých dálnic, nicméně tentokrát v pozitivním slova smyslu – když kvůli „bordelu“, jak stav pojmenoval, který na dálnicích u nás panuje, musel z dálnice sjet a jet vedlejšími cestami, objevil krásnou krajinu, o které neměl ani tušení. Po mírně romantickém úvodu a ironickém poděkování za české dálnice pak moderátor usedl ke svému stolu, chvíli glosoval aktuální dění a pak už konečně přivítal svého prvního hosta.

Daniela Dangla znají diváci Primy zejména z famózní Partičky. Jan Kraus na Danielově působení v tomto úspěšném pořadu postavil svůj rozhovor a zmínil, že neviděl nikoho, kdo by se smál jako Daniel. „Vy když se smějete, tak se vám úplně rozpůlí obličej!“ „Ano, já když se vidím, tak si připadám jako kreslený…“ vyjádřil s humorem svou mírnou nespokojenost Dano. „Já nejdřív vypadám polodementně, a když se začnu smát, tak už je to úplně hotové!“ rýpnul si ještě sám do sebe.

Co těď Daniel Dangl připravuje a co by poradil Michalu Suchánkovi? Podívejte se na náš rozhovor:

Kamila Rundusová alias Kamu je kuchařka známá především ze sociálních sítí, ale vařila také na Novém Zélandu, v Austrálii či u Jamieho Olivera. Můžete si ji také pronajmout jako osobní kuchařku. Nyní se uchází o místo v české „michelinské“ restauraci. Moderátora nejdříve zajímalo, jak se to přihodilo, že se dostala tak daleko – šarmantní a stále rozesmátá kuchařka vysvětlila, že její cesta začala úplně obyčejně hotelovou školou, pak odjela na Nový Zéland, protože v Česku neměla moc šanci se uchytit. Na Zélandu chtěla sbírat ovoce, ale už asi po týdnu začala pracovat v kuchyni. Po dvou letech se odstěhovala do Austrálie, až nakonec po malé pouze v Česku odešla do Londýna, kde se ucházela o místo u Jamieho Olivera – a hned druhý den jí zavolali a místo dostala...

Jako poslední host zavítal do studia bublinář Matěj Kodeš, který již jednou v Show Jana Krause byl – tehdy dal do bubliny pana Fischera. Od té doby pan Kodeš slaví jeden úspěch za druhým a je i se svými více než dvěma sty lidmi zavřenými v mýdlové bublině v Guinessově knize rekordů. Host daroval moderátorovi bublifuk, se kterým prý udělá pětimetrovou bublinu...

Nenechte si ujít dnešní Show Jana Krause, smát se budete od začátku do konce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.