Show Jana Krause podruhé z Londýna: hudební pár, fotbalista a spisovatelka

Haló, haló, na vědomí se dává, že Show Jana Krause se bude v pátek ve 22.15 na Primě vysílat opět ve speciální, londýnské edici. Pozvání přijali zpěvačka a podnikatelka Dara Rolins, její partner Patrik Vrbovský známý jako Rytmus, spisovatelka Iva Pekárková a hvězda fotbalové Chelsea, Tomáš Kalas.

Slavná hudební dvojice Dara a Rytmus má momentálně v Londýně a okolí společné koncerty. Jeden z večerů si ale udělali čas i na návštěvu Show Jana Krause.

Když se řekne Dara Rolins, většina starších ročníků si rázem vybaví Zvonky štěstí a její hudební spolupráci s Karlem Gottem. Ony „zvonky štěstí“ zatím v jejím případě odzvoněno určitě nemají, maminka malé Laury se už dnes ale věnuje mnohem širšímu spektru aktivit než pouze zpěvu – je textařkou, skladatelkou a v posledních letech porotkyní různých talentových soutěží. Kromě toho v roce 2010 vznikla její vlastní značka byDara, v jejímž rámci se věnuje designu nábytku a realizacím interiérových projektů. Žije s Patrikem Vrbovským.

Patrika Vrbovského alias Rytmuse znala především mladší generace Čechů a Slováků, a to jako polovinu nejznámějšího slovenského rapového dua Kontrafakt. Dnes už se ale z menšinové sféry hip hopu přesunul i do povědomí mainstreamovějších diváků, zejména jako porotce talentové soutěže. S partnerkou Darou Rolins vychovává její dceru Lauru.

Dalším z hostů u Jana Krause je spisovatelka Iva Pekárková. Ta žije v Londýně už osmým rokem a jediným zdrojem jejího výdělku je teď tlumočení. Kouká také po fyzické práci, taxikařit už ale nechce. Ani nemůže, ukradli jí auto, a na nové nemá. Navíc v Londýně je teď velká konkurence „ohařů z Afghánistánu“. Ti u svých aut pospávají a kdykoli vyjedou. Jediné, co se v taxikařině za poslední dobu přiučila, než jí ukradli auto, je jazyk paštu – zvládá základy. Uvažuje o další cestě, ale jen teoreticky. Už je to 14 let, co byla v Himaláji, a 11, co byla v Africe. Cestovat by se podle ní mělo vždy po sedmi letech. Zvažuje Nigérii, kde teď není moc bezpečno, ale její přítel Kenny by ji stejně nepustil. Tak pojede jen za kamarádkou do Alp. Její poslední knížka Levhartice se prodává velmi slušně i recenze jsou pozitivní. Ale nová kniha „Pečená zebra“, kterou chystá, není, jejími slovy, ještě ani stažená z kůže. A momentálně se učí znovu chodit, protože má zlomený kotník.

Podívejte se na galerii z dílu:

Posledním hostem na červené sedačce bude fotbalista FC Chelsea, Tomáš Kalas. Tomáš je ročník 1993. 1. července 2010 ho za 5 280 000 liber koupila FC Chelsea, až do prosince téhož roku ho nechala hrát v Olomouci. V srpnovém přestupovém termínu 2011 odešel na hostování do holandského klubu Vitesse Arnhem. V červnu 2013 se vrátil do Chelsea. Krátce na to utrpěl zlomeninu holenní kosti, nemohl tak absolvovat přípravu a s mužstvem nebyl ani velkou část podzimní sezony. Na konci lednového přestupního termínu oficiálně trenér Mourinho prohlásil, že přestup Kalase nepřipadá v úvahu. Zůstává tak členem prvního mužstva FC Chelsea. V Chelsea má podepsanou smlouvu do konce června 2017.

Dívejte se v pátek ve 22.15 na Primě na další Show Jana Krause.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.