Show Jana Krause: Rosa na kolejích, upřímná ministryně a světová trenérka koní

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvák Wabi Daněk, ministryně Karla Šlechtová a kaskadérka Miroslava Kytková.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 19. listopadu ve 21.35 na Primě.

Jan Kraus v úvodu pořadu ocenil význam 17. listopadu, pro něho osobně je to prý druhý nejdůležitější den v jeho životě, hned po dnu jeho narození.

„Svoboda je prostě nenahraditelná. Jen pan prezident se nám trochu porouchal – otázka je, zda to půjde opravit. Já nejsem zastáncem toho, když se po politicích něco hází, ale na hrubý pytel hrubá záplata!“ rýpnul si za poslední týdny jaksi už tradičně moderátor do českého prezidenta a aktuální situace. Svůj úvodní proslov ukončil nadčasovým „Stačí se soustředit na dvě věci: Nekrást a nelhat! To když odbouráme, nemůžeme prohrát!“

Jako první z hostů do divadla zavítal podle slov moderátora „pilíř a nestor“ jednoho hudebního žánru, Wabi Daněk. „Jak byste se zařadil vy sám?“ „Já bych řekl, že jsem písničkář!“ přiznal zpěvák. Moderátor pak sdělil, že má nejraději z jeho repertoáru Rosu na kolejích. Wabi si prý spočítal, že tuhle svou skladbu zpíval asi desetitisíckrát a nechce se o ní víc bavit, protože to pak prý vypadá, že je autorem jednoho hitu.

Téma hovoru přešlo k tomu, že Wabi pracoval více než osm let jako saniťák, až když nešla jeho hudební kariéra s tímto povoláním sloučit, rozhodl se zkusit jít na „volnou nohu“. Z rozhovoru vyplynulo, že Wabi je původem ze Zlína, jeho písně jsou ovlivněné láskou a vztahy, kousek od Hradce Králové má chatu, kde ještě žije trampským způsobem života, ale jinak je už tramp prý jen „salónní“, bydlí v Praze na Letné.

Druhým hostem byla ministryně pro místní rozvoj, Karla Šlechtová, kterou Jan Kraus nejdříve seznámil s publikem, tj. voliči, a připomněl její první vystoupení v Parlamentu, kterým rozvířila stojaté vody české politiky. Za první minutu svého projevu, kdy paní Šlechtová nešetřila kritikou na mravy poslanců, si vysloužila bučení a pak sáhodlouhé kázání.

Ministryně se pak přiznala ke svým ideálům, se kterými vstupovala do vlády: „Nechci, aby to vyznělo arogantně, ale já jsem chtěla zachránit svět, já jsem chtěla zachránit vládu. Chtěla jsem se podívat, jak státní správa funguje – a to se mi povedlo. Přitáhla jsem 600 miliard!“

Jan Kraus ji pak zaskočil otázkou, zda je pravda, že je tetovaná. Po chvíli vzájemného laškování paní ministryně opravdu kořeny i se suky ukázala na jedné své paži, a protože chtěl moderátor víc, ukončila debatu jednoznačně i mnohoznačně zároveň: „Dnes jsem tady poprvé – když si mne pozvete na jaře nebo v létě, tak vám ukážu víc!“ přislíbila šarmantní Karla Šlechtová.

Jako třetí usedla na červenou sedačku Miroslava Kytková, jedna z nejlepších kaskadérek a trenérek koní pro film a vystoupení na světě. „Vy máte nějaké vnitřní kouzlo? Umíte to s muži stejně jako s koňmi?“ zajímalo ho také. A po chvíli se dotázal, jak jinak, zda má Mirka i přítele. Odpověděla, že ano, a odpověděla Janu Krausovi i na další jeho zvídavé otázky.

Nenechte si ujít další díl Show Jana Krause a zajímavosti, které se ještě dozvíte a uvidíte! To vše pouze na Primě ve středu ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.