Show Jana Krause: šťastná zpěvačka, hýkající režisér a slovenský sex symbol!

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvačka Ewa Farna, filmový a divadelní režisér Patrik Hartl a slovenský herec Alexander Bárta.

Reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem byla zpěvačka Ewa Farna, která zavítala do Show Jana Krause podruhé od svých třinácti let, tj. po osmi letech. „Vy jste s námi v podstatě začínala!“ „… doufám, že tady s vámi také dneska neskončím,“ zareagovala bezprostředně Ewa.

Přinesla Janu Krausovi také své nové CD Leporelo. Moderátora pak zajímal rozdíl mezi českým a polským publikem.

Na to jsme se Ewy zeptali také už před natáčením:

Dále se moderátor zajímal o Ewin vztah s kytaristou a přes vztah se ještě dostali v rozhovoru na téma nepořádku, který má Ewa doma, a Ewino přání zahrát si v nějaké činohře mrchu. Že by z jejího přání mohla být i nějaká nová nabídka?

Druhým hostem večera byl Patrik Hartl, podle slov moderátora „rodinný přítel, který spolupracuje jak s Ivanou Chýlkovou, tak Janou Krausovou, a upozorňuji, že má zvláštní druh smíchu, nejde o technickou poruchu!“ A jakmile tato svá slova moderátor pronášel, Patrik se začal smát a v důsledku jeho unikátního hýkavého smíchu i všichni ostatní...

Jan Kraus pokračoval ve výčtu jeho úspěchů a skončil tím, že Patrik napsal svou druhou knížku – Malý pražský erotikon. Moderátor pak připomněl jeho první knížku a web, který Patrik založil. „To nepochopíte – to pochopíte, až si přečtete tu knížku. Já jsem třeba přeběhl nahý Staroměstské náměstí, abych si připadal mladší! Že je ve mně ještě nějakej punk!“ rozesmál se svým příznačným stylem Patrik a úplně všechny odrovnal dodatkem, že se nesmí moc smát, že se mu pak zamlží brýle!

Z rozhovoru dál vyplynulo, že Patrik Hartl je spoluzakladatelem Divadla Studio DVA, kde spolupracuje s lidmi, které má rád.

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením, kde vám o sobě Patrik řekne víc:

Do třetice všeho dobrého usedl mezi ostatními Alexander Bárta, herec Slovenského národního divadla, ale také známý jako seriálový televizní herec. Jan Kraus zmínil, že o něm slovenská média píšou jako o sex symbolu. „To je otázka vkusu…“ připustil Alexander. Moderátor vzpomněl začátek jeho vztahu, kdy měl Alexander tvrdit, že je u své přítelkyně jenom na návštěvě, ale už u ní pak zůstal. Host mu vysvětlil, že je to těžké v situaci, kdy je v rodině 13letý syn. A právě ten se prý maminky po třech měsících zeptal, jestli Alexandrovi náhodou „nešibe“ a ať si klidně vybalí.

Pak se ptal, co Alexandrovi například vadí v jeho profesi – dozvěděl se, že mu vadí, když režisér neví, co chce. „A vy jste schopný jít do konfrontace s režisérem?“ „Já keď sa naserem, tak potom áno…“

V jaké hře Alexander aktuálně hraje? Pusťte si náš rozhovor:

Čeho všeho je schopný ještě v afektu Alexander? Jaký je Patrikův smích a Ewin zpěv? Nenechte si ujít další díl Show Jana Krause!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.