Show Jana Krause: světové vaření, rozmanité herectví a dálkové plavání

V dalším dílu Show Jana Krause se představí kuchař Marcel Ihnačák, herečka Jana Stryková a plavkyně Lucie Leišová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 4. února ve 21.35 na Primě.

Slovenského kuchaře Marcela Ihnačáka, svého prvního hosta, Jan Kraus představil jako světového kuchaře, který nevařil jen tak někde. Třeba i u Jamieho Olivera v Londýně.

Jan Kraus se ptal také na to, co říká fenoménu dnešní doby, a to kultu vaření, jídla, kuchařek… „Je jídlo opravdu tak důležité? Támhleten vydal knihu o kůžičkách, to už se vaří i z odpadu?!“ Marcel odpověděl, že jídlo má na předních příčkách svých životních priorit a že při zdravé stravě se dá prodloužit život. Jan Kraus mu na to položil v podstatě filozofickou otázku: „A žijete tak pěkně, že stojí za to tady být dýl?“

Podívejte se na rozhovor s Marcelem před natáčením:

A aby se o vaření pouze nemluvilo, vyzval Jan Kraus Marcela Ihnačáka na kuchařský souboj, každý z nich měl z týchž surovin připravit tomu druhému jídlo. Janovo počínání při výrobě ztraceného vejce je natolik komickým vystoupením, že jen těžko jej lze popsat. Korunu svému kuchařskému show dodá ve finále tím, že z šuplíku vytáhne již hotový pokrm, Marcelovi málem vypadnou překvapením oči, a když ho nakonec Jan donutí ochutnat, tak mu prozradí: „To vařil Pohlreich!“

Druhým hostem bude Jana Stryková, jedna z nejžádanějších českých hereček současnosti, jejíž popularita velmi stoupá. Hraje v divadle, v seriálech, ve filmech. „Já hraju ale především doma, jsem maminka,“ přesunula téma rozhovoru ke svému ročnímu synovi Jana a moderátor se zajímal o to, že má stejně jako on syna jménem Jáchym. „S vámi ho ale nemám!“, ujistila herečka.

Podívejte se na rozhovor s Janou před natáčením:

Moderátor se se pak zajímal například o to, jakou má Jana paměť, zda se dobře učí například texty. Potvrdila mu to, ale prý stále ještě kojí, takže IQ jde dolů – ale oproti tomu je zase šťastnější, protože hormony pracují za ni… A Jan Kraus ji doplnil: „Čím je člověk hloupější, tím má větší šanci být šťastný!“ A Jany se ještě optal: „Když žena kojí, tak jde její inteligence dolů? To by musela být má maminka, která kojila pět dětí, analfabet!“ A došlo k dalšímu velmi zajímavému tématu, kdy Jana Janu Krausovi vysvětlila, jaké otázky je ideální s mužem řešit po sexu – a dala mu i konkrétní příklad!

Posledním hostem v divadle byla Lucie Leišová, čtvrtá česká žena, v tomto případě 19letá dívka, která přeplavala Gibraltar – plavala ze Španělska do Afriky. Jan Kraus pustil ukázku, na které je zachycen start v sedm hodin ráno a úžinu Lucie prý přeplavala za 6,5 hodiny. Její výkon ocenili diváci potleskem, ale Jana Krause pak velmi zajímalo pozvání na večeři od prince Edwarda, které Lucie dostala. Plavkyně například vzpomněla na své drobné faux pas, kdy místo podání ruky ke gratulaci po zvládnutém projevu si s princem chtěla plácnout. Jana Krause to velmi pobavilo a vyzvídal ještě další detaily.

Podívejte se na rozhovor s Lucií před natáčením:

Pokud je chcete znát také, dozvědět se například i to, zda si Marcel Ihnačák pocintal košili vajíčkem, jak se obával, a jaká další velká aktivita je spojena s Janou Strykovou, dívejte se na druhý premiérový díl Show Jana Krause!

Ve středu ve 21.35 na Primě.

Podívejte se už teď na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.