Show Jana Krause: trenér s grácií, Donutil II. a vše, co jste chtěli vědět o menstruaci, a báli jste se zeptat…

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání trenér František Straka, herec Martin Donutil a odbornice na ženské cykly Dagmar Kožinová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. září ve 21.35 na Primě.

Moderátor, jak je v pořadu jeho neodmyslitelným zvykem, nejdříve glosoval to, co ho z aktuálního dění zaujalo – za zmínku stojí jeho analýza moderního sdílení, ať už jde o spolujízdu, sdílení gauče, kola či partnerky. Podle průzkumu jsou sdílení nakloněni nejvíce mladí a inteligentní lidé. „Já bydlím se svou rodinou, jezdím ve svém vlastním autě – čili život starého nevzdělaného primitiva. A jediné, co můžu udělat, tak že si založím klub, kde budeme tyhle starosti sdílet – a bude se to jmenovat Old kretén Sharing!“

Prvním z hostů byl František Straka, fotbalový trenér, který budí emoce, vždy je dokonale oblečený a dobře naladěný. Jan Kraus vzpomenul všechny současné Františkovy funkce a aktivity, ale nezapomněl se vrátit i k jeho neskutečným zážitkům v minulých letech.

„Vy jste byl považován za zlatého Sparťana – a pak jste šel trénovat Slávii a v zemi hrozila občanská válka!“ „Ona skoro byla…“ připustil slavný trenér a moderátor se zamyslel nad dalším vývojem vzpomínané doby a uzavřel to ironicky obdivným: „Naštvat oba ty tábory, jak Spartu, tak Slávii, tak to by mě nenapadlo!“ Jan Kraus divákům připomněl šestnáct let, které s fotbalem František Straka strávil v Německu, nicméně dál spolu rozebírali český fotbal, jeho fanoušky a situaci.

Taky by váš otec mohl být vrah a bylo by to ještě těžší!

Další host, Martin Donutil, byl moderátorem uveden jako mladý herec a shodou okolností syn herce Miroslava Donutila. „Já říkám svým dětem – taky by váš otec mohl být vrah, a bylo by to ještě těžší!“ uklidnil ho Jan Kraus. „Takhle jsem o tom ještě nepřemýšlel…“ usmál se Martin a souhlasil s tím, co připomínal moderátor – že stejně jako jeho otec začínal i on v divadle Husa na Provázku, kde dokonce i spolu hrají. Jana Krause také například zajímalo, zda spolu konzultují divadlo...

Jak se hraje s vlastním tátou, na to jsme se Martina zeptali v našem rozhovoru:

Co jeden den na ženu zabírá, druhý už na ní neplatí!

Největší zvědavost vzbudila v publiku Dagmar Kožinová, podle slov Jana Krause zakladatelka projektu Ženské cykly. Paní Kožinová vysvětlila, co ji k tomu vedlo – její manažerská pozice, která u žen prý vede k tomu, že se snaží vyrovnat mužům, ale vždy narazí na to, že to nejde, právě kvůli menstruaci a menstruačnímu cyklu. „To jste si nevšimnul, že to, co jeden den na ženu zabírá, na ni druhý den neplatí?“ „To jsem si všimnul!“ s udivením připustil Jan Kraus. Postupně spolu probrali všechny čtyři fáze ženského cyklu – „období stařeny“, „období mladé dívky“, „období milenky“ a „období čarodějky“. „Takže vlastně muž žije každý týden s jinou ženou!“ pochopil Jan Kraus a bylo vidět, že má na jazyku stále mnoho nevyřčených otázek! Odpovědi paní Kožinové hltal nejen on, ale celé publikum!

Nenechte si ujít neopakovatelnou talkshow Jana Krause, tentokrát plnou zajímavých informací, jdoucích až k jádru vztahů mezi muži a ženami! Ve středu 3. 9. ve 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.