Show Jana Krause: Trošku jiný režisér, modelka se Zpovědí a nejlepší žehlení

V dalším dílu Show Jana Krause se představí režisér Zdeněk Troška, modelka Veronika Kašáková, mistr v žehlení Petr Sýkora a speciální hosté Ivana Chýlková a Janek Ledecký. Na REPRÍZU Show Jana Krause se podívejte ve středu ve 22.05 na Primě.

V Show Jana Krause se výjimečně objevilo hned pět hostů! Jako prvního přivítal moderátor zpěváka Janka Ledeckého a jeho návštěvu vysvětlil tím, že Janek právě vydává desku duetů, které mu asociují milostné vztahy. Navíc Janek Ledecký má velmi úspěšnou dceru Ester, lyžařku a snowboardistku, která už dvakrát vyhrála Světový pohár, celkem ve své kariéře tedy třikrát. „Ona je ještě mladá…“ okomentoval její úspěchy hrdý otec s vysvětlením, že až bude starší, bude jich ještě víc. Jan Kraus se pak vrátil k desce duetů Janka Ledeckého, jeden z nich totiž nazpíval s Ivanou Chýlkovou.

A tak – aby neplatilo „o ní, bez ní“ – jako druhý host diváky pozdravila moderátorova žena, herečka a zpěvačka Ivana Chýlková. Se svým mužem se přivítala formálním polibkem na tvář, což on okamžitě okomentoval. Pak chtěl vědět, proč s ním žádný duet nenazpívala? „Žádný jsi mi nenapsal.“ Rozhovor skončil ujednáním, že až večer přijde Ivana domů, řekne si Janovi o duet a on jí ho napíše.

V Show Jana Krause ovšem zazněl protentokrát duet Janka Ledeckého a Ivany Chýlkové – Všichni dobří andělé. A než skutečně zazněl, Jan Kraus své ženě vysvětlil, že tento její duet s Jankem je jeho dárek pro ni k Valentýnovi a příští rok budou zpívat spolu. „Chtěla bych diváky upozornit, že už mě dlouho neuslyší zpívat…“ předeslala se smíchem Ivana a pak skutečně zazněl romantický duet.

Dalším hostem byl jako vždy usměvavý a dobře naladěný režisér Zdeněk Troška. Moderátor ho představil slovy: „Trošku nemusím představit ani trošku!“ Jan Kraus uvedl, že co se týče filmu Babovřesky 3, divácky úspěšné komedie, se i zde kritika zhroutila. „A já se vám k něčemu přiznám, já jsem se jim trochu pomstil – já jsem postavy v Kameňáku pojmenoval jmény všech našich kritiků a kritiček! A to jste měli vidět, stalo se přesně to, co jsem očekával! Dostal jsem třikrát plyšového lva!“ vyprávěl Zdeněk Troška a vysvětlil, že on točí filmy na odlehčení, pro zasmání: „Já točím prostě blbiny!“ řekl a přirovnal svou tvorbu k francouzským filmům s Luisem de Funèsem ad.

Zdeněk Troška aktuálně připravuje nový film a nebude to ani pohádka, ani venkovská komedie. Co to bude? Dozvíte se v našem rozhovoru:

Dalším tématem pak byla Zdeňkova homosexuální orientace a jeho názor na adopci dětí párům stejného pohlaví. Co téma, to v případě Zdeňka Trošky názor, o který byste neměli přijít!

Vedle Zdeňka Trošky pak usedla modelka Veronika Kašáková, finalistka České Miss 2014, ale kromě toho především autorka autobiografické knížky Zpověď, která má podtitul Z děcáku až na přehlídková mola.Jak moderátor výstižně předznamenal: „Ona to asi nebude zase taková legrace…“ – a krásná blondýnka, které ani na chvíli nezmizel úsměv z tváře, se rozpovídala o tom, jak ji její maminka, závislá na drogách, ve čtyřech letech nechala i s bratrem v taxíku, jak skončila v dětském domově, jak svou maminku viděla v osmi letech, a pak až v devatenácti, jak si k jediné její fotce vysnila vůni, maminčiny vlastnosti a jak odlišná pak byla realita…

Veronika velmi otevřeně promluvila o svém životě v dětském domově, o začátcích, kdy z něho odešla, a o tom, jak hledala své sebevědomí, svou krásu, kterou neviděla. „To já jsem si byl naopak do dvaceti let naprosto jistý, že jsem krásný. Až později jsem získal určité pochybnosti…“ rozesmál na chvíli publikum a své hosty Jan Kraus. A Veronika pak také potvrdila, že je konečně šťastná. „Přišlo to v ten den, kdy jsem si řekla, že už nejsem smolař!“

Jak Veronika vzpomíná na svoji účast v České Miss a co by doporučila novým uchazečkám? Pusťte si náš rozhovor:

Posledním hostem byl Petr Sýkora, mistr Brna v žehlení. „Jak jste se k tomu dostal, pane Sýkoro?“ „Já jsem šel náhodou kolem!“ úsměvně vysvětlil pan Sýkora – prý byla soutěž v žehlení v nějakém nákupním středisku, kam šel pan Sýkora náhodou nakupovat. Jeho vyprávění o tom, jak celé soutěžení probíhalo, jak náhodně se ke všemu dostal, je velmi vtipným povídáním, o to vtipnějším, že host ani vtipný být nechtěl.

Podívejte se, co nám o své účasti v žehlicí soutěži řekl před natáčením:

Dozvíte se, zda Petr Sýkora například někdy něco spálil… V dalším premiérovém díle Show Jana Krause toho zazní ještě mnohem víc, nezapomeňte se s námi bavit dnes večer ve 22.05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.