Show Jana Krause z Milána představí pěnici, tenistu a pana Mattoni

Operní zpěvačka Dagmar Pecková, tenista Tomáš Šmíd a italský podnikatel Alessandro Pasquale přijali pozvání do druhého speciálního dílu Show Jana Krause v italském Miláně. Na Prima family ho uvidíte v pátek ve 22.20. My jsme si ale hosty trošku vyzpovídali sami a tyto rozhovory můžete vidět už teď.

Operní pěvkyně Dagmar Pecková se před lety provdala do Německa. Vyptali jsme se jí, zda jí v zahraničí něco vyloženě chybí, jaké vidí mezi Němci a Čechy rozdíly. A protože je zvyklá zpívat na pódiích po celém světě, zajímalo nás také, jestli se podle ní české a cizokrajné publikum v něčem liší. Poslechněte si rozhovor v úvodu tohoto článku.

Druhým hostem v Show Jana Krause je bývalý úspěšný tenista Tomáš Šmíd. Zazářil jako první deblista světového žebříčku. S Itálií spojil svůj život už před lety a v současnosti zde podniká v oblasti realit. Čím mu Itálie učarovala? Jaká z italských delikates mu nejvíce chutná? Podívejte se na naše video:

Jako posledního přivítá na své červené sedačce Jan Kraus Alessandra Pasquale, rodáka z italské Padovy.

Ačkoliv je tento podnikatel „Ital jako poleno“, jeho vztah s Českou republikou je zřejmý – je generálním ředitelem firmy vyrábějící proslulou kyselku Mattoni. U Jana Krause promluví nejen o Mattoni a problému s Lázněmi Kyselka, ale také o tom, co se mu na Češích a Česku líbí i co úplně nechápe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.