Show Jana Krause: zkušený mladý herec, Miss Tattoo a sportovec bohém

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herec Jan Komínek, Miss Tattoo Adriana Křečková a bohém Antonín Kábele.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. října ve 21.35 na Primě.

Nový díl oblíbené talk show začne netradičně navážno, Jan Kraus připomene soudní kauzu herců Potměšila a Čtvrtníčka a v jejím kontextu a také v kontextu vyneseného soudního rozhodnutí vydá vlastní stanovisko. První z jeho deseti nových podmínek zní: „Ke každé roli, která mi bude nyní nabídnuta, vyžaduji právní doložku o právní nezávadnosti role od právního zástupce…“

Jako prvního hosta moderátor přivítal herce Jana Komínka, se kterým se prý Jan Kraus setkal při natáčení filmu, kvůli kterému půjde nejspíš příští rok do vězení. Mladý herec vzpomenul na dění v době svého studia ve čtvrtém ročníku na pražské konzervatoři, ze které těsně před maturitou odešel. „Vy jste byl takové reklamní dítě!“ připomněl pak moderátor Janovu další velkou oblast působení. „Kolik reklam jste natočil?“ „To bylo takových dvacet, třicet reklam,“ uvedl mladý herec.Znát ho můžete také z Cest domů nebo Svateb v Benátkách.

Podívejte se na náš rozhovor:

Dlouho nevzbudil pozornost ve studiu u Jana Krause host tak, jako Miss Tattoo Adriana Křečková – samozřejmě zaujala četným tetováním, ale kupodivu také dlouhými šedivými vlasy, na které se jí moderátor okamžitě dotázal. „Já jsem si chtěla vyzkoušet, jaké to bude, až budu starší,“ smála se v odpovědi dívka. Janu Krausovi pak věnovala falešné tetování – návleky na ruce, které pak také budou vypadat jako tetované. Moderátor ovšem velké nadšení neprojevoval… Zajímalo ho pak, jestli má Adriana ještě nějaké místo na další tetování – a prý ho má ještě spoustu: „Nohu mám volnou, záda, boky…“

Moderátora pak zajímalo, kdy Adriana tetování propadla. „Nejdříve to byly barevné vlasy, piercingy – tetování je pak další logický krok,“ prozradila svůj vývoj.

Je nějaké tetování, které může vidět jen její přítel? Pusťte si náš rozhovor:

Jan Kraus pak přivítal Antonína Kábeleho, postaršího pána s dlouhými vlasy, a z rozhovoru vyplynulo, že se jedná o sportovce, který i ve svém věku závodí s mnohem mladšími – a to nejen muži, ale i se ženami. „To byste se divili, některé se mnou chtějí i chodit,“ smál se pan Tonda, ale legraci si nedělal a jeho povídání dostalo zcela jednoznačný směr. Z dalšího povídání pana Antonína pak vyplynuly naprosto neskutečné věci, svědčící o jeho sebevědomí, obdivu vůči sobě samému a o radosti, se kterou si užívá život. A ženy do něho podle jeho slov stále velmi významně patří!

Nenechejte se připravit o neuvěřitelný rozhovor nezastavitelného pábitele Tondy, tajná tetování krásné Adriany i podmanivou chlapeckost mladého Honzy Komínka!

Dnes ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.