SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ

Aktuální témata, která hýbou společností, názorová pestrost i vyhrocené postoje. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 20.15.

Silný hlas – o tom, co nikde (jinde) neuslyšíte, od osobností, které chcete slyšet. Názory lidí, kteří mají jasný pohled na celou řadu otázek, které se týkají nás všech. Takových hostů se budu ptát a takové uvidíte v novém pořadu SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

Markéta Fialová

SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ

SILNÝ HLAS, to je živá talkshow Markéty Fialové, která vám každý všední den půl hodiny po poledni představí tři hosty, kteří mají co říct. Aktuální témata, která hýbou společností, názorová pestrost i vyhrocené postoje.

To vše od lidí, kteří umí jasně, srozumitelně a nahlas říct, co si myslí. Silný hlas bude otevřený a velmi osobní pořad o lidech a s lidmi, s jejichž názory nemusíme souhlasit, ale měli bychom si je poslechnout.

Markéta Fialová

Absolventka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, magisterský titul získala v oboru masová komunikace. Ještě při studiích zahájila profesní kariéru v tištěných médiích, přispívala do několika novin a časopisů, posléze pracovala jako elév ve zpravodajství ČT.

Jako moderátorka se poprvé představila v roce 1993, kdy se stala jednou z prvních tváří zpravodajství TV Prima (tehdejší Premiéra TV), hlavní zpravodajskou relaci tam poté moderovala až do roku 2001. 2001–2004 byla reportérkou, dramaturgyní a moderátorkou publicistického pořadu Fakta ČT.

Podívejte se na rozhovor s Markétou Fialovou:

V roce 2005 se stala moderátorkou hlavní zpravodajské relace TV Nova, kde působila až do roku 2014. Vedle Televizních novin moderovala magazín Víkend a řadu speciálních živých vysílání, včetně exkluzivních prezidentských interview a politických duelů. Od roku 2014 pak připravovala a moderovala publicistický pořad Střepiny. Aktuálně je jednou z nejvýraznějších tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí diskusní pořad SILNÝ HLAS MARKÉTY FIALOVÉ.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.