Seriály a filmy

13. února 2018 17:00

Ilona Blašková

Skupina Verona má nový klip, který točila v Americe

Že má skupina Verona nové složení, o tom jsme vám už říkali. Včera ale spustila první společný klip.

Klip k singlu s názvem „Complicated“ natáčela skupina v Americe. Za 10 dní ji procestovali pořádný kus. Projeli bezmála čtyři tisíce kilometrů a čtyři státy, bez plánů, prostě na blind.

Pro Verču, která má zkušenosti hlavně s muzikály, to bylo vůbec první natáčení klipu. A hned ho doprovázely komplikace. Potýkat se málem museli i s americkou policií. „Tak my jsme druhý den natáčeli a já říkám Péťovi, že mi je nějak divně. A během hodiny to šlo úplně z kopce. Takže já jsem tam měla čtyřicítku teplotu. Ale kluci se o mě postarali skvěle. Do druhého dne jsem se z toho dostala, takže jsem mohla točit normálně. Točili jsme tam nejen s kamerou ale i dronem. A jak je známo, tak v Nevadě je oblast 51, kde je zakázáno točit s dronem. Ale kluci i přesto vzlítli asi do metru a půl. Netrvalo dlouho a za 10 minut přijelo opancéřované policejní auto a koukali na nás dalekohledem. Nakonec odjeli. Ale i tak jsme byli docela vyděšení," popsala Veronika zajímavý zážitek.

Přítel na Veroniku nežárlí, s Petrem jsou kamarádi

V březnu čeká Veronu první společný koncert a vše by mělo klapat. Protože spolu byli denodenně ve studiu, stali za ty měsíce z nových kolegů i kamarádi. Veronika se má letos vdávat, a tak se nabízí otázka: Nežárlí na ni její snoubenec?

„Tak my už jsme s partnerem spolu tak dlouho, že on chápe mou práci. Zná se s Petrem a vychází spolu. Takže to tak nebere,“ prozradila zpěvačka. „Její přítel jezdí s námi do studia. Tak si tam dáme spolu panáka a jsme taková malá partička. Je to vždycky sranda.“ doplnil Petr.

Sdílejte článek
Štítky Verona

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.