Skutečný krotitel duchů hostem v Show Jana Krause

Seznamte se s profesionálním krotitelem duchů. Koho z jiných světů se bát a s kým navazovat kontakt? Buďte připraveni a podívejte se na náš přehled strašidel.

Věřte nevěřte, lovci duchů, chcete-li odborněji ektoplazmatických reziduálních výbojů (EPRV), skutečně žijí mezi námi. Jedním z nich je i Jaroslav Drábek, který o sobě říká, že je vedoucí hlavní vyšetřovatel a zakladatel skupiny zvané EPRV777.

„Jsme profesionální skupinou lidí zabývajících se již řadu let řešením paranormálních jevů a jejich monitorováním. Naším cílem je seznamovat veřejnost s tím, co tu existuje s námi již dlouho, a přesto je to stále tabuizováno a zesměšňováno skeptiky. Jsme profesionálové ve svém oboru!“ Tak se představuje nebojácná parta působící na zavolání po celé ČR. Sám Drábek se prý ještě snaží lidem pomoci s působením černé magie a strašením, prokletím, zjevením a jinými okultními záležitostmi.

Muž s dlouhou „kozí“ bradkou a démonickým pohledem byl po telefonu velice ochotný, nevtíravý, a nebýt faktu, že bojuje s duchy, člověk by měl pocit, že hovoří třeba s nějakým vědcem.

Svým výpravám za nejrůznějšími úkazy říkají čeští lovci duchů vyšetřování. K práci využívají nejmodernější techniku v podobě přístrojů určených k monitorování EMF polí, tedy těch, „kterými entity pracují a mohou je ovlivnit svojí aktivitou.“ K dalším takovým mašinkám patří duchometr (Ghostmeter) či digitální infrakamery, IP kamery, digitální nahrávače a záznamníky či supercitlivý termometr s laserovým zaměřováním.

Jak vypadá duch nebo vyšetřování skupiny EPRV777, se podívejte na fotkách Patrika Uhlíře ZDE

Talk show s entitou

„Z počátku bylo až nepříjemné ticho a klid, které chvílemi protínaly pocity chladu a mravenčení. Pak se náš technik Láďa otázal, zda je v naší blízkosti nějaká entita. Po krátkém vyčkávání se ghostmeter rozblikal k druhému poli. Navázali jsme s čímsi komunikaci, ale kdopak to tu s námi je…? „Jsi muž? Pokud ano, prosím odpověz dvojím zablikáním na přístroji, co leží na zemi,“ napjatě ze sebe dostal Láďa. Tentokrát nám skrze ghostmeter přišla jasná razantní odpověď. „ANO.“ Takto zní svědectví Adriany Trinity, další ze členek skupiny z pobočky Budějovice. Loni si při vyšetřování na hradě Landštejn „popovídali“ s duchem pána Viléma.

EPRV 777 mají za sebou údajně na 45 vyřešených případů. „Věřte mi, že jsme se setkali přímo s různými typy entit, zbloudilými dušemi, ale také s různými typy nelidských entit, o kterých možná ani nevíte, že existují. Setkali jsme se již s mnoha lidmi, kteří odvádějí přivtělené duše již roky, ale když u nich došlo k paranormální aktivitě, tak si nevěděli rady. To je úplně jiný level,“ přibližuje své pracovní kontakty Jaroslav Drábek, říkající si Čáryfuk. Jedno ze svých setkání s paranormálními jevy popisuje na webu eprv777.cz následovně.

Závany chladu a tvář v tunelu

„Dnes již mohu potvrdit to, co jsem slyšel od různých pamětníků. Že to je přinejmenším zajímavý úkaz, nemluvě o tom, co se stane, když jen tak fotíte v úplné tmě s fotoaparátem s nejvyšší citlivostí a infračerveným filtrem. Spolu s panem kolegou jsme vstoupili kolem 11.00 do štoly na Stránské (v Brně – pozn. red.) blízko tramvajové zastávky. Za války tyto štoly měly sloužit jako přístupy k letecké továrně, kterou Němci již nestačili přemístit. V roce 1938 zde zahynula tragickou smrtí Anička Dostálková, která tady ukončila svůj život pádem ze skály. Jiná žena se tady podle výpovědí pamětníků (kterých již moc není) v roce 1950 oběsila na trámu... Když jsme se dostali k místu se zvláštním nosníkem u stropu, reakce s virgulí se dostavily hodně intenzívní a virgule-pružina se začala otáčet v rukách jako při velmi silných rezonančních polích. Najednou proběhl kolem nás zvláštní závan chladu a mně začaly mrznout prsty. Vzal jsem fotoaparát a udělal několik snímků. Jaké bylo moje zděšení, když jsem na záběru spatřil nahoře na trámu siluetu obličeje ženy a na dalších dvou záběrech ještě výraznější lidskou postavu.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.