Seriály a filmy

7. července 2020 12:11

redakce Prima Living

Nejlepší romantické filmy, telenovely i seriály kdykoliv ON-LINE na iPrima.cz

Užijte si léto plné lásky a romantiky. Oslaďte si kterýkoliv den pořádnou porcí romantiky. Využijte aktuální prázdninové nabídky archivu iPrima.cz a přehrajte si všechny romantické filmy, nejslavnější telenovely i top seriály ON-LINE.

Potřebujete „vypnout“, oddechnout si, rádi sníte? Tyto filmy a pořady jsou k tomuto účelu ideální! V našem on-line archivu iPrima.cz nabízíme k přehrání ty nejslavnější romantické snímky, ale i ty méně známé, pokud vás přepadne chuť vidět nové příběhy:

A ještě přidáváme několik redakčních tipů. Tyto romantické pořady teď sledují nejvíce ostatní a s jednoduchou registrací je můžete sledovat i zcela bez reklam:

Příchuť lásky

Moderní turecká telenovela Příchuť lásky slaví u diváků a divaček obrovský úspěch. V jedné z hlavních rolí exceluje slavný turecký herec Can Yaman. Jeho postavou je Ferit, bohatý, úspěšný businessman, který si až chorobně potrpí na pořádek. Je chladně pragmatický, někdy však dokáže svou partnerku překvapit zasněným pohledem, kterým dostává většinu ženského pokolení do kolen.

Nazli (Özge Gürel) je chudá studentka gastronomie a zručná kuchařka, jejíž život je jeden velký chaos. Jejich náhodné setkání oběma obrátí život vzhůru nohama. Možná z toho bude i láska..

Zasněná láska

I další nejpopulárnější telenovela dneška vznikla v Turecku a opět v ní nechybí herec s pronikavým pohledem Can Yaman. Když v ní Sanem (Demet Özdemir) zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

Krásná Fatmagul

Krásná Fatmagul je další turecká telenovela, která sklízí celosvětový úspěch. Dává naději, že i po strašlivém osudu není nic ztraceno. Takový je případ i krásné Fatmagul, které se změní život ze dne na den. Nezáviděníhodný osud Fatmagul se přerodí ve velkou lásku a vy ho můžete sledovat celý on-line zdarma v našem archivu iPrima.cz.

Slunečná

Exkluzivní předpremiéry v současnosti nejoblíbenějšího českého seriálu Slunečná můžete sledovat i o prázdninách. Přehrajte si on-line nové epizody o dva měsíce dříve než v televizi! Jak se dál vyvine vztah Janka a Týnky?

Velmi křehké vztahy

Legendární sága Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy, byla spuštěna v roce 2004 jako první český „nekonečný“ seriál žánru mýdlové opery. Spletité osudy jedné rodiny se odehrávají na pozadí nemocnice, v níž hlavní hrdinové pracují. Připomeňte si charismatického neurochirurga MUDr. Lukáše Kratochvíla (Viktor Limr), který se rozešel s milenkou Andreou Rubešovou (Dana Morávková), protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na silvestra potká Ivanu Sýkorovou...

Přístav

Na Svatby v Benátkách volně navazuje seriál Přístav. Děj se zaměřuje na postavu Marka Skály (Martin Dejdar), který chce nalézt ve svém životě klid a změnit svůj život od základu. Marek je bývalý hokejista a i bývalý tělocvikář a se svým kamarádem z dětství Romanem Marešem (Filip Blažek) se rozhodne znovu zprovoznit opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka:

Svatby v Benátkách

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě rovněž k nejoblíbenějším. Přehrajte si celý příběh Olgy s pohádkovým koncem online na iPrima.cz. Příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.