Přehrajte si online: Dětské filmy a seriály na iPrima.cz

Vyberte si z opravdu bohaté nabídky dětských i rodinných filmů, animáků a pohádek, které pro vás v archivu na iPrima.cz máme k přehrání online. Zabavte děti a užijte si nejen svátky naplno!

V nabídce dětských filmů a pořadů na iPrima.cz můžete volit mezi nejrůznějšími bijáky – přes nesmrtelnou klasiku až po nejnovější filmové trháky. A máme pro vás i celou řadu oblíbených dětských seriálů!

Jednoduše si v aktivním odkazu níže zvolte, který dětský pořad si chcete pustit, klikněte na něj a užijte si ho kdykoliv celý online!

Všechny dostupné dětské pořady online jsou na iPrima.cz řazeny podle abecedy. VYBERTE SI ten svůj:

Na co například se v naší rozšířené sváteční nabídce dětských pořadů, filmů a pohádek těšit?

Více jak tisíc pohádek a filmů najdete online a zdarma pod červeným tlačítkem.

Animované pohádky

Zažijte nová dobrodružství s malým Krtečkem! V novém populárním animovaném seriálu Krtek a panda náš malý krteček dokonce mluví!

Na dobrou noc i dopoledne zabaví malé děti některý z jejich oblíbených animovaných seriálů. Třeba Daltonovi, zábavný kreslený seriál o zločincích ze světa Lucky Luka, který nikdy nezklame!

Legenda v podobě malých poníků – seriál My Little Pony. V kouzelném světě poníků, jednorožců a pegasů vládne princezna Celestie. Na malou Twilight, která se sem dostala spolu s kamarádem drakem, zde čeká spousta dobrodružství.

Hrané pohádky a dětské filmy

Není nad české pohádky. Ty hrané určitě patří k nejpopulárnějším. Celá rodina se může potkat například u slavné české pohádky Kouzelný měšec:

Své oblíbené pořady a filmy můžete sledovat i zcela bez reklam. Využijte službu iPrima bez reklam.

Nekonečný příběh

Nesmrtelný příběh, pohádkové dobrodružství plné napínavých scén milují děti, ale i dospělí, kteří se díky kouzelnému filmu ocitají v jedinečném fantastickém světě. Atrey má důležitý úkol, musí zachránit svět Fantazie a pomoci mu může jen malý kluk Bastien. Jak záchrana jedinečného světa dopadne?

Když draka bolí hlava

Užijte si nejen milovaného Karla Gotta v roli krále a kováře, ale i celý advent. S poetickou československou pohádkou Když draka Bolí hlava:

Kletba měsíčního údolí

Příběh o dívce, která se přestěhovala k tajemnému strýci, Siru Benjaminovi, aby zde mohla žít poklidný život poté, co zemřel její otec. Neví však, kolik překvapení, odhodlání, nástrah a tajemství se jí zde naskytne.

Jezerní královna

Česká filmová pohádka o lásce, pro kterou šel princ Viktor až na dno zrádného jezera. Zlá Jezerní královna proměnila sedm princezen v labutě a vězní je ve svém zámku na dně hlubokého jezera. Jedné z nich, princezně Odettě se ovšem podaří uprchnout. V hlavních rolích Jitka Schneiderová, Ivana Chýlková, Jan Hrušínský, Jiřina Bohdalová, Miroslav Táborský či Rudolf Hrušínský ml.

Kovář z Podlesí

V poklidné pohádce v hlavní roli s Bolkem Polívkou je všechno tak trochu jinak. Není ani dobro a zlo až tak úplně jednoznačné a stejně jako děj filmu je i jeho závěr nečekaný a originální. Pusťte si pohádkový film Kovář z Podlesí.

4x špioni Spy Kids

Filmovým trhákem pro mládež jsou určitě čtyři filmy Spy Kids v hlavní roli s Antoniem Banderasem! Cortezovi jsou v legendární americké komedii tajní agenti v důchodu. Jsou však povoláni zpět do akce, protože z jejich řad zmizelo několik agentů.

Hraný rodinný film Kocour Fiškus rozesměje a zaujme celou rodinu. Starý Pettson žije na malebné farmičce, kde tráví čas výrobou hrnků, chytáním ryb a marným povídáním se slepicemi. Pak od sousedky dostane malého nalezeného kocoura, aby mu dělal společnost. Dostane jméno Findus, začne mluvit a Pettson má ohromnou radost. Spolu zažívají úžasná dobrodružství.

Příznivce psů a nejen je zase rozesměje hraný film Pes milionář. Chlupáč Pancho si po výhře v loterii užívá luxusního života. Ale nekalý podnikatel ho chce využít a únosem přinutit k obchodu. Napínavý příběh začíná!

Děti milují animované filmy

V naší nabídce proto nechybějí ani takové animované hity, jako je příběh mořské želvy Sammyho. Za svůj život mořské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly.

Nebo dětem můžete pustit Karcoolku, bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák-detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze...

Pohádku ze zátoky, příběh křečka Hammyho, krysy Rodericka a morčete GP, jež jednoho dne strhne mohutný déšť do rozbouřené vody, která je zanese do neznámých končin a čeká je dlouhá dobrodružná cesta, budou děti milovat.

V animáku Hurá do Afriky sledujte dobrodružnou výpravu snílka surikaty Billyho spolu s vegetariánským lvem Socratem. Afrika čeká nové hosty a bezstarostné časy se mění. Na utržené ledové kře tam pluje lední medvědice Sushi. A kvůli požárům v Austrálii hledají nový domov i klokan Toby a tasmánský čert Smiley!

Bububu, které rozesměje i pohladí

Děti zbožňují také tajemno a nejrůznější nadpřirozené potvory. Žebříčkům takových oblíbenců vévodí roztomilí upíři a duchové.

Malého ducha Bubu z hradu Eulenstein děti přímo zbožňují. Probouzí se vždy přesně jednu hodinu po půlnoci. Jenže by rád aspoň jednou viděl svět za bílého dne. Jednou se probudí ve dvanáct – ne však v noci, ale v poledne! Jeho radost zmizí ve chvíli, kdy jej první paprsky slunce promění v černý přízrak, kterého se místní obyvatelé děsí.

Hurá do pravěku je další z pupulárních animáků. Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších – T-rexe! Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu!

V další animované pohádce online zase gorilí sameček Snížek, bílý kožíšek řeší svoji odlišnost od ostatních.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.