Slunečné léto je tady! Sledujte nový videoklip k písni, kterou nazpívali herci ze seriálu Slunečná

Letní hitovka a zbrusu nový videoklip k písni Slunečné léto je tady. Podívejte se na něj a nasajte tu správnou letní pohodovou atmosféru!

S televizí Prima a seriálem Slunečná vás čeká Slunečné léto, bez ohledu na počasí! Roman Tomeš, který ve Slunečné ztvárňuje roli průšviháře Tonyho, je v reálném životě nejen herec, ale i zpěvák, hudebník a skladatel.

Právě teď máte jedinečnou příležitost podívat se na videoklip k letní hitovce Slunečné léto, kterou napsal právě Roman Tomeš společně s Jiřím Vidasovem. O text se postaral sám Roman Tomeš a v písničce zpívají všichni vaši oblíbení herci ze seriálu Slunečná.

Podívejte se na Slunečné léto s herci ze seriálu Slunečná:

Zazpívejte si s s hvězdami Slunečné celý letní song

Venku slunce svítí, a tak nechávám se svou duší toulavou vše za hlavou, za ruku tě chytím a pak zdolávám s tebou všechny cesty světa co se namanou Noční měsíc pohrává si s hvězdami poletují napříč oblohou, léto tančí v nás a teď i nad námi tam kde příběh začíná jsme MY

Refrén: A tak jdem jdem, tam kde nás chrání louky, lesy, vůně strání, najít místo kde život pít se smí, kde ptačí zpěvy lépe zní, tam stromy rovnou k nebi míří tam v řece ryby, raci, štíři bosé kroky nás dvou celým létem provedou

Někdy přijde stín a někdy tápání, tanec je tím co mě v dešti zachrání malý vůz mi ukáže ten správný směr to když nevím, kudy ve tmě jít bych měl A když budeš chtít nemusíš jít sám, tuhle cestu z města taky v plánu mám vítr moje plachty popohání tam, kde ke štěstí jiný věci nehledám

Refrén: A tak jdem jdem, tam kde nás chrání louky, lesy, vůně strání, najít místo kde život pít se smí, kde ptačí zpěvy lépe zní, tam stromy rovnou k nebi míří tam v řece ryby, raci, štíři bosé kroky nás dvou celým létem provedou

Plujem s proudem co zastaví čas s vůní léta rytmu co tepe v nás plujem s proudem co zastaví čas tam kde potkáme se za rok zas (oh oh oh oh)

A tak jdem jdem…

Chybí vám v televizi Slunečná? Svůj oblíbený seriál můžete sledovat on-line v iPrima Videopůjčovně v exkluzivních předpremiérách!

Jak sledovat Slunečnou on-line?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.