Seriály a filmy

6. června 2018 08:00

Smrtelně nemocný Johnny Depp - hořká pravda či pouhé spekulace?

Není to tak dávno, co se hollywoodská hvězda Johnny Depp objevil se svou kapelou Hollywood Vampires v Rusku a svým zjevem vylekal nejen návštěvníky koncertu, ale i fanoušky po celém světě. Herec vypadá v současnosti hubeně a slabě, jak to s ním tedy ve skutečnosti je?

Fotky Johnnyho Deppa na sociálních sítích vyděsily nejednoho hercova fanouška a sociální sítě i média se na několikanásobného nominanta na Oscara okamžitě zaměřila. ‚‚Vypadá hrozně nemocně.‘‘ ‚‚Působí, jako by z něj někdo vysál život.‘‘ ‚‚Co? Tohle je Johnny Depp?‘‘ A podobné komentáře rozvířily hluboké diskuze po celém internetu.

Poslední dva roky dávaly informace důvod Deppovým fanouškům obávat se o jeho zdraví. Náročný rozvod s Amber Heard, obvinění z domácího násilí, soudní procesy s advokáty a finančními manažery, zvěsti o špatných návycích, které se údajně do hercova života vrátily...

Ne všichni ale uvěřili spekulacím o Johnnyho zdravotních potížích. Po koncertování v Rusku se kapela odebrala do Německa a tam byli fanoušci podstatně pozitivněji naladěni. ‚‚Právě jsem viděl Johnnyho na koncertu v Hamburku. Vypadal zdravě, šťastně a vesele. Zvláštní, jak mohou fotky zkreslovat,‘‘ nechal se slyšet jeden z fanoušků.

Krom toho, natáčení filmu ‚‚Richard Says Goodbye‘‘ vyžadovalo od Deppa shodit nějaké to kilo, protože herec má roli unaveného a životem otráveného profesora, kterému je diagnostikována nemoc, co mu mění život od základu. Navíc Deppova vizážistka Stacy Whitaker zmínila, že fotky od fanoušků jsou skutečně nepodařené a herec tak ve skutečnosti vůbec nevypadá. ‚‚Fanoušci si zvykli, že si herec často maluje oči stejně jako hrdina z Pirátů z Karibiku. A právě bez linky a stínů vypadá jeho pohled unavený a nudný a pleť působí extrémně světlá.‘‘


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.