Sobotní Hra zla: Jaké to je stát se klíčovou svědkyní vraždy?

Jak si musí zahrát osud s člověkem, jenž se stane svědkem brutální vraždy? Přežít je jedna věc, druhá znamená postavit se proti vrahovi. To uvidíte na Prima LOVE už v sobotu večer na Prima LOVE.

Sobotní večer bude ve znamení odvahy. To je charakter, kterým určitě oplývá hlavní postava kanadského thrilleru Hra zla, který uvidíte již tuto sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Svědkyně vraždy na hraně života a smrti

Sarah Palmerová je vdova a sama vychovává šestnáctiletou dceru Christy, která se jednoho dne při běhání stane náhodnou svědkyní vraždy. Vrah ji pronásleduje a Christy si zachrání život tak, že si stopne mladého muže, který ji odveze na policii. Christy se stává klíčovou svědkyní, v policejní databázi identifikuje vraha a její slova potvrdí i řidič, který ji z místa činu odvezl. Vrahem je nebezpečný Karl Harvey, obchodník s drogami.

Případ vyšetřuje dvojice detektivů Boyce a Westová. Je bohužel nutné, aby Christy svědčila u soudu, a tak se její matka Sarah o ni bojí. Její strach naroste poté, co Karlův právník dosáhne propuštění na kauci. Nejprve zmizí řidič, který Christy odvezl, a pak Saře někdo hodí do okna kámen se vzkazem, že pokud bude svědčit u soudu, zemře. Později se Karl vloupá do jejich domu a napadne je. Podaří se jim uniknout a Sarah už nehodlá na nic čekat. Okamžitě utečou z domu za Sařinou kamarádkou Molly, aby jim půjčila auto a nějaké peníze. Musí zmizet. Jejich cesta vede do Oregonu, kde se ubytují ve srubu uprostřed přírody. Christy je otrávená. Vůbec se jí tam nelíbí, a navíc nesmí kontaktovat své kamarády. Jednoho dne se potká s farmářem Tomem, který žije v sousedství a nabízí Christy, že může jezdit na jeho koni. Sarah se na to dívá s obavami, ale nakonec souhlasí…

Sledujte thriller Hra zla na Prima LOVE v sobotu po 20. hodině večerní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.