7 pádů Honzy Dědka a 5 nedostižitelných hostů v novém. Premiérové díly talkshow od 1. září na Primě

Do své desáté sezony vstupuje původně internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka s novou dekorací, novou znělkou a hvězdným obsazením. První díl, natočený ve čtvrtek 20. srpna v Malostranské besedě, uvidíte v úterý 1. září ve 21.35 na Primě. Co čeká hosty podzimního premiérového dílu talkshow a na koho se můžete těšit?

Hosty prvního dílu, které si moderátor Honza Dědek pozval do nové dekorace, jsou herečka Adéla Gondíková, zpěvačka Ewa Farna a herci Miroslav Etzler a Štěpán Kozub.

Nedostižitelní pohromadě

„Dát dohromady tuhle sestavu nebylo snadné, připadá mi neuvěřitelné, že se to povedlo. Adéla Gondíková natáčí takřka denně seriál Sestřičky, moderuje v rádiu a doma má Lagmajera a štěně. Adéla opravdu nemá čas. Mirek Etzler pendluje mezi natáčením, divadelním zkoušením a dětským hřištěm, taky je prakticky nezastihnutelný. Štěpán Kozub přijel v podstatě na otočku až z Ostravy. A Ewa Farna mi svojí účastí vytrhla trn z paty,“ říká moderátor Honza Dědek, který má z prvního natočeného dílu neskrývanou radost.

„Pochopitelně jsem byl nervózní, dělám to už desátým rokem, ale nervózní jsem pokaždé. Myslím si ale, že tenhle díl je jedním z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, jaký jsme natočili. Přiznávám, trochu jsem se bál. Něco jiného je natáčet na internet, a pro televizi. Bál jsem se, že hosté budou televizí sešněrovaní, ale to se nestalo. Máme pro diváky připravené čtyři velmi vtipné, velmi uvolněné a velmi otevřené rozhovory. Adéla Gondíková mě dostala vyprávěním o seznámení a zásnubách s Jirkou Langmajerem, a vůbec životě s ním. Mirek Etzler povídal o svých bývalých ženách s neskutečným vtipem a nadhledem a herec Štěpán Kozub byl pro mě obrovské překvapení. Je neuvěřitelný vším, co dělá. Třeba kvůli holce, o které si myslel, že je lesba a kterou si později vzal, zhubl na polovinu své váhy. A Ewě Farné přímo před lidmi vyznal lásku, která už netrvá. Já doufám, že se u nich budou televizní diváci bavit stejně dobře jako já, jako mí hosté a jako diváci v sále,“ dodává Honza Dědek.

Hosty pozve Honza Dědek do nového

„Nerad si zvykám na něco nového a nerad měním to, co mám rád, jenom proto, že je to staré. A vím, že je nás víc. Teď se ale těším, že další hosty pozvu do své nové ,kancelářeʻ. Jedinečnou atmosféru Malostranské besedy, kde se u rozhovoru a skleničky setkáváme s umělci a diváky už desátým rokem, neměním, ale vyměnil jsem vybavení za pohodlnější. O to mi jde, aby se hosté při rozhovoru cítili klidně a komfortně. Není nic horšího než vystresovaný host,“ těší se na nová setkání Honza Dědek.

Záznam z natáčení show 7 pádů Honzy Dědka uvidíte v premiéře v úterý 1. září ve 21.35 na Primě!

Oblíbená internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se úspěšně zabydlela v úterním programovém schématu televize Prima, bude mít pokračování! Talkshow novináře Honzy Dědka, která stojí na dokonalé přípravě, vzájemném respektu, důvěře, informativní hodnotě a chytré zábavě, přinese další jedinečné rozhovory s osobnostmi, které máte rádi.

Není jako všechny ostatní. Talkshow 7 pádů Honzy Dědka dává divákovi víc. Čtyři hosté, čtyři inspirace, čtyři důvěrné rozhovory a čtyři pohodová setkání, ve kterých se o těch, které máte rádi, skutečně něco dozvíte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.