7 pádů Honzy Dědka a 5 nedostižitelných hostů v novém. Premiérové díly talkshow od 1. září na Primě

Do své desáté sezony vstupuje původně internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka s novou dekorací, novou znělkou a hvězdným obsazením. První díl, natočený ve čtvrtek 20. srpna v Malostranské besedě, uvidíte v úterý 1. září ve 21.35 na Primě. Co čeká hosty podzimního premiérového dílu talkshow a na koho se můžete těšit?

Hosty prvního dílu, které si moderátor Honza Dědek pozval do nové dekorace, jsou herečka Adéla Gondíková, zpěvačka Ewa Farna a herci Miroslav Etzler a Štěpán Kozub.

Nedostižitelní pohromadě

„Dát dohromady tuhle sestavu nebylo snadné, připadá mi neuvěřitelné, že se to povedlo. Adéla Gondíková natáčí takřka denně seriál Sestřičky, moderuje v rádiu a doma má Lagmajera a štěně. Adéla opravdu nemá čas. Mirek Etzler pendluje mezi natáčením, divadelním zkoušením a dětským hřištěm, taky je prakticky nezastihnutelný. Štěpán Kozub přijel v podstatě na otočku až z Ostravy. A Ewa Farna mi svojí účastí vytrhla trn z paty,“ říká moderátor Honza Dědek, který má z prvního natočeného dílu neskrývanou radost.

„Pochopitelně jsem byl nervózní, dělám to už desátým rokem, ale nervózní jsem pokaždé. Myslím si ale, že tenhle díl je jedním z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší, jaký jsme natočili. Přiznávám, trochu jsem se bál. Něco jiného je natáčet na internet, a pro televizi. Bál jsem se, že hosté budou televizí sešněrovaní, ale to se nestalo. Máme pro diváky připravené čtyři velmi vtipné, velmi uvolněné a velmi otevřené rozhovory. Adéla Gondíková mě dostala vyprávěním o seznámení a zásnubách s Jirkou Langmajerem, a vůbec životě s ním. Mirek Etzler povídal o svých bývalých ženách s neskutečným vtipem a nadhledem a herec Štěpán Kozub byl pro mě obrovské překvapení. Je neuvěřitelný vším, co dělá. Třeba kvůli holce, o které si myslel, že je lesba a kterou si později vzal, zhubl na polovinu své váhy. A Ewě Farné přímo před lidmi vyznal lásku, která už netrvá. Já doufám, že se u nich budou televizní diváci bavit stejně dobře jako já, jako mí hosté a jako diváci v sále,“ dodává Honza Dědek.

Hosty pozve Honza Dědek do nového

„Nerad si zvykám na něco nového a nerad měním to, co mám rád, jenom proto, že je to staré. A vím, že je nás víc. Teď se ale těším, že další hosty pozvu do své nové ,kancelářeʻ. Jedinečnou atmosféru Malostranské besedy, kde se u rozhovoru a skleničky setkáváme s umělci a diváky už desátým rokem, neměním, ale vyměnil jsem vybavení za pohodlnější. O to mi jde, aby se hosté při rozhovoru cítili klidně a komfortně. Není nic horšího než vystresovaný host,“ těší se na nová setkání Honza Dědek.

Záznam z natáčení show 7 pádů Honzy Dědka uvidíte v premiéře v úterý 1. září ve 21.35 na Primě!

Oblíbená internetová talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se úspěšně zabydlela v úterním programovém schématu televize Prima, bude mít pokračování! Talkshow novináře Honzy Dědka, která stojí na dokonalé přípravě, vzájemném respektu, důvěře, informativní hodnotě a chytré zábavě, přinese další jedinečné rozhovory s osobnostmi, které máte rádi.

Není jako všechny ostatní. Talkshow 7 pádů Honzy Dědka dává divákovi víc. Čtyři hosté, čtyři inspirace, čtyři důvěrné rozhovory a čtyři pohodová setkání, ve kterých se o těch, které máte rádi, skutečně něco dozvíte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.