Seriály a filmy

20. února 2014 07:19

Markéta Zídková

Splníš úkol a zemřeš. Paul Walker v legendární trháku Rychle a zběsile 2

V osm hodin a patnáct minut večer se můžete vydat do světa rychlých aut, drsných hochů a tajných misí. Podívaná Rychle a zběsile s legendárním Paulem Walkerem na vás čeká dnes na Primě.

Tentokrát půjde o peníze. O hodně velké peníze. A o život.

Bývalý policista Brian O´Conner s kamarádem Romanem Pearcem mají ve svém "sívíčku" pár škraloupů a toho využívá FBI, která si je najímá do svých služeb.

Mají pracovat drogového dealera Cartera Veronea, který právě hledá nové řidiče.

Podívejte se na ukázku:

U drogového dealera Cartera Veronea má FBI již rok mají nasazenou agentku Monicu Fuentes. Ta hochům vysvětlí, že najala na zkoušku ještě i jiné řidiče. Čeká je zkušební úkol, ve kterém musejí zvítězit.

To se jim podaří a Veron jim nabídne práci za sto tisíc dolarů. Jde o převoz velké finanční hotovosti z úkrytu na soukromé letiště. Brian s Romanem zjistí, že mají v autech navigaci, takže policie ví o každém jejich kroku.

Den před vyzvednutím peněz je navíc přijde varovat Monica, že je chce Veron zabít hned, jak přijedou s penězi. Brian s Romanem se domluví s kamarády a vytvoří si vlastní plán tak, aby splnili úkol a nepřišli při tom o život…

Takže je jasné, že bude potřeba jet velmi rychle a navíc ještě zběsile. Dnes ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.