Štastný nový rok a Prima LOVE: 5 zamilovaných scén ze Zasněné lásky

Prima LOVE přeje šťastný nový rok 2021. I v novém roce budeme pokračovat s vysíláním Zasněné lásky. Vybrali jsme pro vás několik nejlepších a nejzamilovanějších scén Zasněné lásky, která si hraje s romantikou, láskou a humorem jako málokterý televizní seriál. Přibližte si lásku Sanem a Cana ještě o něco více.

Věčná snářka Sanem zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, proto se rozhodne rychle osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku. Fotograf Can zastupuje po nemoci svého otce, zakladatele reklamní agentury. Na první pohled dokonalý muž se na první pohled zamiluje do ztřeštěné Sanem. I tak však ještě nemají vyhráno!

Turecký seriál Zasněná láska můžete celý sledovat on-line v archivu iPrima.cz

6 nejlepších scén Zasněné lásky

Zasněná láska patří mezi seriály, které všechno vzaly za trochu jiný konec, než je v televizi zvykem. Každý den tak můžete vidět humorný příběh dvou milenců, kteří se pomalu ale jistě dávají dohromady, ale zároveň i sexy podívanou.

1) Všechno začalo polibkem, který se ukázal jako osudový

2) První seznámení Sanem a Cana bylo ve formě trapasu

3) První zamilované pohledy a ujištění, že Sanem je ta jediná

4) Flirtování při natáčení reklamy už patří mezi fanoušky Zasněné lásky ke klasice

5) První odvážný krok Cana, aby konečně získal zamilovanou Sanem


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.