Steven Seagal nastolí ta správná Pravidla podsvětí

Superhrdina akčních filmů Steven Seagal se v roli šéfa podsvětí nehodlá vzdát impéria, které pracně vybudoval za celou svou kriminální kariéru. To by nešlo! Podívejte se na kriminálku Pravidla podsvětí v pátek 31. ledna ve 21.55 na Primě.

Ono je to trošičku složitější. Alexander (Steven Seagal) není pouhým řadovým darebákem, ale přímo vládcem celého podsvětí. A protože i zločinec je jenom člověk, na Alexandra dolehne otázka, zda má pokračovat v tom, co vybudoval, nebo začít nový život.

Životní úděl, kterému se věnoval tolik let, ho nechce jen tak pustit. Ve městě se objeví zločinecký konkurent Ice Man (Ving Rhames). Ten ale není tím, komu by Alexander chtěl předat žezlo nad vybudovaným podsvětním impériem. Jen co Ice Man vystrčí růžky, Alexander se spojí s nejlepším zabijákem Romanem (Bren Foster) a dávným kamarádem Jimmym (Danny Trejo). Krvavá řež o zločinecký trůn začíná.

Steven Seagal o filmu

"Choreografii všech akčních scén si dělám sám. Miluju to a na tomhle filmu zvlášť, protože jsem mohl znovu pracovat s Dannym Trejem. Je to tak trochu můj brácha. Do scén, ve kterých nehraju, se většinou nepletu, i když tentokráte jsem musel,“ směje se Seagal.

„Styl natáčení akčních filmů se hodně změnil. Herci jsou jištění lany a všechno je o digitálních tricích a speciálních efektech. Ty lana mě nebaví, ale co mám dělat? Jsem herec a jsem placený za práci, kterou musím odvést co nejlíp.“

Bren Foster, Danny Trejo a Ving Rhames

Trojice Seagalových sparing partnerů se ve filmu nenechá zahanbit. Přitažlivý Bren Foster je akční hvězdou první velikosti – bojové umění je jeho vášní, je držitelem černých pásů v taekwondo, hapkido a hwarangdo.

Sedmdesátiletý americký herec a producent Danny Trejo je hollywoodskou superstar díky drsnému vzhledu. Právě díky němu je obsazován do jedné záporné role za druhou. Své si odžil i v osobním životě – před filmovou kariérou pykal 11 let ve věznici San Quentin za pěknou řádku podvodů a obchod s drogami.

Držitele Zlatého glóbu s hlubokým hlasem Vinga Rhamese známe například z filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí. V soukromém životě je hluboce věřící a tvrdí, že je úspěšný jen díky pevné víře v Boha. O četných rolích v akčních filmech řekl: „Věřím, že se každý rodí s nějakým posláním. Tím mým jsou rvačky a nakopávání zadků.“

Nezapomeňte si naladit akční kriminálku Pravidla podsvětí v sobotu ve 21.55 na Primě!

Režie: Keoni Waxman Scénář:Richard Beattie Kamera:Nathan Wilson Hudba:Michael Richard Plowman Hrají: Steven Seagal, Ving Rhames, Bren Foster, Danny Trejo, Jenny Gabrielle, Dylan Kenin, Frank Mir, Tait Fletcher, Alex Terzieff, Kevin Wiggins, Tomas Sanchez, David Hous Rok uvedení: 2013

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.