Středa v nedbalkách. Dejte si Víkend bez rodičů

Od natočení české „bakalářské“ veselohry Víkend bez rodičů uběhlo dvaatřicet let. Téma mladých lidí toužících po soukromí bez dozoru a rad rodičů je však věčné. Zárukou kvalitní zábavy jsou herci jako Marcel Vašinka, Milena Steinmasslová, Vladimír Menšík, Zdena Hadrbolcová či Dagmar Veškrnová.

Režisér Jiří Hanibal vycházel z jednoduchého lidského příběhu. Lehkomyslný férák Milan (Marcel Vašinka) nechce protekci. A už vůbec ne tu, s níž se mu nabízí jeho skoro tchán. Zvítězí prostá láska, nebo otec diktátor?

Prožijte příjemný večer ve společnosti české filmové klasiky na Prima family. Víkend bez rodičů začíná ve středu ve 21.40

Milan se zamiluje do dcery svého náměstka – Dity (Milena Steinmasslová). Svůj vztah před rodiči tají. Když vyjde pravda najevo, nijak se nebrání jejich návrhům na „lepší a jednodušší“ život. Náměstek zaměstná Milana jako podnikového řidiče, přichází s návrhem života ve společné rodinné vile.

Zdánlivá idylka končí, když Milan zjistí, že už takřka nerozhoduje o svém životě. Chce se opět postavit na vlastní nohy. Dita ale znejistí. Je přeci od malička zvyklá na prominentní zázemí. Jak tohle dopadne?

V nedbalkách i bez

Hlavní hrdinku snímku ztvárnila Milena Steinmasslová, kterou diváci Primy velmi dobře znají. Pravidelně se objevovala na televizní obrazovce například v seriálu Rodinná pouta, kde hrála majitelku kavárny – paní Prchalovou.

Dnes je herečce 58 let a stále vypadá dokonale. Co teprve tenkrát! Po premiéře Víkendu bez rodičů se dlouho nemluvilo o ničem jiném, než o scéně, při níž hlavní půvabná hrdinka, tehdy šestadvacetiletá blondýnka Steinmasslová, odhalila jednu z intimních partií těla.

Tipnete si, jakou část těla odhalila ve filmu Víkend bez rodičů Milena Steinmasslová? (Správnou odpověď najdete ve filmu, nebo na konci tohoto článku.)

Byla to:

a) stehna

b) hýždě

c) či dokonce ňadra

Přestože se herečka nikdy neměla za co stydět, prohlašuje, že před kamerou už by se nikdy nesvlékla.

Filmovým přítelem hrdinky byl Marcel Vašinka. Ten zase dodnes říká, že ze všech filmů, v nichž hrál, nejraději vzpomíná právě na Víkend bez rodičů. „Bylo mi sedmadvacet a měl jsem velké plány. Chtěl jsem svůj život naplnit láskou a spravedlností. Ne vždy se mi to podařilo, ale i tak děkuji za vše, co mě zatím potkalo,“ uvedl například před sedmi lety pro Právo.

Správná odpověď: byla to ňadra

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.