Středeční večer je ve znamení žánru komediální drama nového seriálu Vraždy ve Stratfordu

Středeční večer na Primě bude ve znamení nové kriminálky, která má do klasiky daleko. Čekejte hodně humoru, ale také zajímavé případy, na které obyčejná policie nestačí! Nesourodá dvojice je bude odkrývat jeden za druhým už ve 20.20 na Primě.

Už od 4. července uvidíte na Primě premiéru dalšího krimiseriálu, tentokrát se podíváme do Anglie. Vraždy ve Stardfordu sice zní jako klasický kriminální seriál, ale nenechte se mýlit.

U tohoto britského seriálu se i dost zasmějete, jedná se totiž o komediální drama. To je postaveno hlavně na páru excentrických detektivů Luelly Shakespear a Franku Hathawayovi, kteří společně vyšetřují zločiny ve Stratfordu nad Avonou.

Bývalému policistovi a nepříliš úspěšnému soukromému detektivovi Franku Hathawayovi se obrátí život vzhůru nohama, když si ho najme svérázná kadeřnice Luella Shakespearová, aby sledoval jejího nastávajícího manžela. Když je v den svatby ženich zavražděn, rozjede nevěsta zběsilé pátraní po vrahovi na vlastní pěst. Možná, že by ze Shakespearové a Hathawaye nebyl až tak špatný detektivní tandem...

Sledujte novou kriminálku každou středu ve 20.20 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.