Štvanice na Willa Smithe začíná dnes ve filmu Nepřítel státu

Páteční noc rozvíří akční thriller Nepřítel státu, v kterém bude nasazena k dopadení Willa Smithe ta nejmodernější technika. Vítejte v divokém filmovém vyprávění, v němž se nevinný právník ocitne tváří v tvář zneužití moci. Thriller sledujte v pátek ve 23.10 na Primě.

To nejsou bludy ani stihomam, Will Smith se jako úspěšný a nic netušící právník skutečně dostane na mušku Národní bezpečnostní agentury s cílem získat od něj za každou cenu diskriminující video o vraždě senátora. Potíž je v tom, že ani Will netuší, kde by mohlo být. Vedení agentury si ale půjde bezcitně za svým.

Jako ve zlém snu se z ničeho nic ocitne slavný „Muž v černém“ Will Smith. Vtipkování, které mu je vlastní, se neztratí ani v Nepříteli státu. Úsměv mu ale často zamrzne na rtech. To, co se děje kolem, je totiž tak nečekané, že i klidného a dobrosrdečného právníka, kterého hraje, dokáže nečekaný běh událostí vytočit k nepříčetnosti. Will tak často doslova řve s děsivým výrazem ve tváři, utíká před neviditelným nepřítelem a neustále na sobě cítí cizí pohled. Jeho klid ze soudní síně bude ten tam.

Jedna malá naděje na přežití nelidské štvanice by mu mohla svitnout v podobě bývalého agenta Národní bezpečnostní agentury, který s ní ale už nechce mít nic společného. S klidem a převahou ho ztvární Gene Hackman. S brýlemi působí velmi znale a má proč. Taktiku i způsob práce agentů jeho bývalého zaměstnavatele dokáže dokonale předvídat, má tak pro Willa cenu zlata.

Dokážou ale všeho všudy jen dva muži obstát proti armádě vycvičených bojovníků, kteří s přehledem využívají tu nejdokonalejší špionážní techniku? Těžko říct. Producent Jerry Bruckheimer má na super bijáky čich a nedá vám vydechnout do poslední chvíle. Vždyť na jeho kontě jsou takové hity jako Top Gun, Con Air, Skála nebo Armageddon a veleúspěšní Piráti z Karibiku.

Nepřítele státu si pusťte v pátek ve 23.10 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.