Talent: Jedenáctileté dívky se svalovou dystrofiií se vzdali rodiče, i tak si plní sen a tančí!

Jeden z nejsilnějších příběhů budete moci vidět na Primě už tento pátek ve 20.15 na Primě. V Česko Slovensko má talent uvidíte jednu z nejodvážnějších soutěžících, která se na obrazovkách Talentu objevila. Bohužel, má za sebou v jedenácti letech silný životní příběh, který dojal každého. Podívejte se na exkluzivní video.

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE V ARCHIVU iPrima.cz

Když se v Talentu objeví nesourodá dvojice, nikdo neví, co čekat. Jedenáctiletá holčička Karolína Dejová se svou kamarádkou Eliškou Jeřábkovou tančí. Karolína je ovšem na vozíku.

Svalová dystrofie soutěžící Talentu nezastaví

Karolínka se narodila se svalovou dystrofií, která ji upoutala na vozík. Kvůli její náročné nemoci se jí maminka vzdala a musejí se o ni starat její prarodiče. Vztah s maminkou je momentálně na bodu mrazu.

I tak se ale malá Karolína rozhodla v životě nevzdat. Její sen byl vždy tančit a maminka čtrnáctileté Elišky, která trénuje děti v tanci, se rozhodla Karolíně sen splnit. Výsledek uvidíte exkluzivně už teď:

Co dalšího uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek?

Odvaha se počítá

Odvážní cykloartisté – bikeři – si dojedou až na porotcovský pult. Bude se ale počítat i s tím, že si zlatý bzučák zmáčknou sami kolem? Nenechte si ujít, jak se dá zpívat po nedávné plastické operaci nosu, arogance některých soutěžících totiž nezná mezí. Zpěváci mají letos opravdu více odvahy než talentu. Zachrání pěveckou čest některý z účastníků?

Česko Slovensko má talent v pátek 13. září ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.