Seriály a filmy

21. listopadu 2019 12:04

Petra Kloidová

Talent objevil nového operního zpěváka. Ten se o svém umu dozvěděl v nemocnici!

Na vlastní talent většinou přijdete už v dětství. Takový případ ovšem není zpěvák, který dorazil do Česko Slovensko má talent. Ten se o svém operním hlasu dozvěděl během pobytu v nemocnici ve středním věku. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního dílu. Více se dozvíte dnes ve 20.15 na Primě nebo online zdarma v našem archivu iPrima.cz.

Slovenský zpěvák Dušan Mičunek žije ve vesničce, kterou před lety zasáhla velká voda. Napravit přírodní katastrofu, a tak dát do pořádku i svůj život, však muže ve středních letech stálo zdraví.

V nemocnici poznal operního zpěváka, který mu nastínil jeho osobní cestu. A právě teď stojí Dušan Mičunek na pódiu Česko Slovensko má talent.

Podívejte se na jeho výstup exkluzivně už teď:

Jak zazpívá porotkyně Talentu song vlastního otce?

Osobních příběhů budeme mít více, ale který osud doplní i talent? Také si trošku zabubnujeme. Orientální tanečnice přitančí až z Indie. Loňský zpěvák s hlasem Mira Žbirky se pokusí o comeback – jakou tvorbu si připravil tentokrát? A dokonce vyzve k duetu i Martu Jandovou! Opět tu budeme mít zástupce z Polska, který si bude hrát s koulí. Také zkusíme trošku tančit. Starší generace se nevzdává a umí to pořádně rozjet – zbraní bude operní zpěv. Kdo z dnešního dílu urve jednu z posledních šancí zaujmout a přiblížit se finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 15. listopadu ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 18. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE EXKLUZIVNĚ SLEDOVAT ONLINE UŽ V PÁTEK PO 22. HODINĚ PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.