Seriály a filmy

10. ledna 2019 10:40

Petra Kloidová

Talent se vrací! Největší zážitky z posledního Talentu vám představí Jaro Slávik

Už v pátek ve 20.15 na Primě uvidíte sestřih těch nejlepších vystoupení v roce 2018 v pořadu Česko Slovensko má talent. Tentokrát bude ty nejzajímavější kousky vybírat jeden z nejobávanějších porotců. Jaro Slávik. Kdo ho zaujal?

Česko Slovensko má talent se vrací! Další díl uvidíte už tento pátek na Primě ve 20.15.

V roce 2018 televize ukázala několik dehberoucích vystoupení z talentového pořadu, který se vysílal v roce 2018. Nejobávanější porotce Jaro Slávik vybírá talenty, které ho oslovily nejvíce.

Na která vystoupení vzpomíná nejraději?

Sexy taneční vystoupení matek

Vystoupení s Matýskem

Výherkyně Česko Slovensko má talent – malá bubenice

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 2. 2026

Skupinové aktivity vás dnes mohou trochu zneklidnit, Berani. Oživené diskuse by se mohly změnit v hněvivé hádky, což by mohlo urazit vaši touhu po harmonii. Dnes by mohlo dojít k výměně mnoha mylných informací, které by mohly způsobit zmatek a špatnou náladu. Pokud můžete, zůstaňte doma, ale pokud musíte jít ven, nebojte se odejít při prvním náznaku hádky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.