Seriály a filmy

6. srpna 2018 11:00

Ilona Blašková

Taneček na píseň kanadského rappera Drakea se stal hitem internetu

Když kanadský rapper Drake vydal album Scorpio, ještě netušil, že novou skladbou In My Feelings rozpoutá celosvětovou taneční výzvu, která se ale zvrtne natolik, že před ní bude varovat i policie. Během měsíce se do výzvy zapojily statisíce fanoušků ze všech kontinentů, včetně některých celebrit. No a v čem tedy spočívala?

„Kiki, miluješ mě? Jedeš v tom se mnou? Řekni, že mě nikdy neopustíš,“ zpívá rapper v písničce In My Feelings. Hit s chytlavým refrénem inspiroval komika Shiggyho, který jako první na Instagramu publikoval video, ve kterém tančí podle toho, jak Drake zpívá. Na konci příspěvku nechal Shiggy hashtag s názvem #InMyFeelingsChallenge a toho se hned chytli další. Hodně originálně se jí ujal třeba herec Will Smith při návštěvě Budapešti.

A takhle si na ní zatančila zpěvačka Ciara.

Původně neškodný tanec se ale brzy zvrtnul v nebezpečnou zábavu, kvůli které došlo k mnoha dopravním nehodám. Fanoušci výzvy začali totiž vystupovat přímo z jedoucích aut a tančit na silnici. To se neobešlo bez pádů nebo vrážení do sloupů veřejného osvětlení. Několik lidí dokonce srazila protijedoucí auta! Není proto divu, že před výzvou začala varovat americká, německá, španělská nebo indická policie.

Teď se ale zdá, že je s výzvou konec. Drake totiž vydal k písničce konečně i klip, ve kterém publikuje nejpovedenější videa z výzvy. Tím by se měla bláznivá akce konečně zastavit. No, ale uvidíme, s čím přijde rapper zase příště!

Sdílejte článek