Tarantinovka Osm hrozných se vám bude líbit! Dívejte se v pátek na Primě

Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných uvězněných v hostinci začíná tušit, že se dál asi nedostanou. Užijte si páteční noc s americkým westernem z roku 2015. Samuel L. Jackson jako maniakální lovec lidí je ve filmu Quentina Tarantina třešničkou na dortu.

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý jako Kat, a hledaná vražedkyně Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Míří do okresního města. Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Cestou potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí, a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno.

Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v hostinci u Minnie, který je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě…

Osm hrozných sledujte v pátek ve 21.55 na Primě.

USA

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Walton Goggins, Demian Bichir, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, James Parks, Dana Gourrier, Zoë Bell, Lee Horsley, Gene Jones, Channing Tatum, Keith Jefferson, Craig Stark, Belinda Owino, Arnar Valur Halldórsson

Užijte si více filmů kriminálního žánru v našem archivu na iPrima.cz.

Přečtěte si také recenzi k filmu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.