Táta nebo dědeček, to je oč tu běží!

Na úspěch komedie Hlava rodiny navazuje stejnojmenný druhý díl s podtitulem Tatínek nebo dědeček. A jak už název napovídá, bude se řešit otcovství. A to hned dvojnásobné! Na americký rodinný film se podívejte v neděli ve 13.20 na Prima family.

I když už Georgeovi zbělely vlasy, na staříka se necítí. Dokonce si myslí, že má život stále před sebou. Mladistvá myšlenka ale vezme totálně za své, když se od starší dcery Annie dozvídá, že bude dědečkem.

S takovou skutečností se George (ve výborném podání Stevea Martina) prostě odmítá smířit. A nepomůže mu ani barva na vlasy! Možná mu ale pomůže manželka Nina (Diane Keaton), která z něho rázem udělá kromě dědečka i někoho dalšího…

Steve Martin, který zde exceluje v hlavní roli, je kritikou i diváky považován za představitele tzv. inteligentní komedie. I když se u jeho filmů za břicho popadáte, nikdy se nesníží k trapným, laciným vtipům, ale využívá svého komediálního talentu. Ten v jeho případě opravdovým darem od boha.

Na rodinnou komedii Hlava rodiny 2: Tatínek nebo dědeček se koukněte v neděli na Prima family v 13.20.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.