Táta tě řezal hlava nehlava. Uhodnete, Kdo je kdo?

Po seriálovém čtvrtku, kdy ve 20.05 uvidíte Svatby v Benátkách, vás čeká druhý díl soutěžního pořadu Kdo je kdo? Tentokrát jsou speciálními hosty Aleš Háma a Patrik Hezucký.

Čtvrteční večer po Svatbách v Benátkách bude ve znamení soutěžení a hádání. Tentokrát pevná čtveřice soutěžících Dana Morávková, Alice Bendová a dvojice ze skupiny Těžký Pokondr přivítá Aleše Hámu a Patrika Hezuckého. Oba dva jste již v pořadu Kdo je kdo mohli vidět.

Faktem je, že vtipný moderátor Patrik Hezucký dostane jednu zásadní roli. A to vymyslet příběh, do kterého bude muset během mluvení zakomponovat tři totálně nekorespondující slova. A úkol? Soutěžící nesmí poznat zdánlivou nesourodost a všimnout si právě těchto slov. Stejný úkol má na druhé straně stolu i Aleš Háma, který má vyprávět příběh na téma: poselství budoucím generacím. A zakomponovat do tohoto příběhu slova, jako je hlemýžď, briketa a antabus, se zdá na první pohled zcela nemožné!

To ještě neznáte Aleše Hámu, kterému se to povede. Jak se povede Patrikovi Hezuckému, který se slovy také živí a jehož téma je velmi blízké osobnímu životu?

Stejně tak to nebude mít lehké ani Dana Morávková, která musí uhádnout mužskou postavu. I když nápovědy tentokrát trochu pomohly:

Když tě vidím musím se smát.

Uléháš s kohoutem, vstáváš s kohoutem.

Máš slabost pro bankovní sektor.

Uhodli byste, že se jedná o francouzského herce?

Podívejte se na soutěžní pořad Kdo je kdo, kde soutěží vaše oblíbené hvězdy! Kdo je kdo můžete sledovat každý čtvrtek ve 21.30!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.