Těhotná vévodkyně Kate si zahrála hokej

Těhotná vévodkyně Kate si zahrála hokej

Vévoda a Vévodkyně z Cambridge jsou na oficiální návštěvě Švédska. A i když je Kate v pokročilém stádiu těhotenství, nic jí nebrání v zimních radovánkách. Dokonce si s Williamem vyzkoušeli nejpopulárnější švédský sport na ledu.

Vévodkyně Kate zavzpomínala na školní léta, kdy hrávala pozemní hokej. Při návštěvě švédského královského páru si zkusila bandy hokej, kdy se místo puku používá míček. Kate se podařilo skórovat. Přímý zásah do branky se podařil i jejímu manželovi.

Před bruslemi dal královský pár raději přednost červenému koberci. Přece jen Kate co nevidět porodí třetího královského potomka a nemůže se nic riskovat.

Vévodkyně Kate se také předvedla s kratším sestřihem, než jsme u ní zvyklí. 18 centimetrů svých kaštanových kadeří neskončilo v koši. Šlo na dobrou věc. Kate je věnovala organizaci, která vyrábí paruky pro děti s rakovinou.

Autoři: Michaela Široká, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.