Seriály a filmy

18. ledna 2018 10:01

Ten ale vyrostl! Karlík z továrny na čokoládu je kus chlapa! V obleku je neodolatelný

Byl to právě dětský film Karlík a továrna na čokoládu, ve kterém se nám tenhle malý roztomilý hošík Freddie Highmore (25) vryl pod kůži. Ale kde je mu nyní konec? Po více než deseti letech od jeho slavné role se z malého špunta stal šarmantní mladý muž.

Byl to právě film Tima Burtona v hlavní roli s Johnym Deppem, který z roztomilého chlapce udělal hvězdu. U „pana Wonky“ nezůstalo a herec Freddie Highmore si tak zahrál ve snímcích jako Dobrý ročník nebo Kronika rodu Spiderwicků.

Jenže jak Freddie dospíval, nedával o sobě tak často vědět a fanoušci se tak pomalu začali smiřovat s tím, že pověsil herectví na hřebík. Ale to není tak docela pravda. Stejně jako spousta jiných herců, i jemu se zalíbilo jiné natáčení, především pak televizní produkce. Zahrál si například v seriálech Batesův motel a The Good Doctor. Za druhý zmíněný seriál byl letos dokonce nominován na Zlatý glóbus. Nejlepším hercem v dramatickém seriálu byl ale místo něj zvolen Sterling K. Brown za This Is Us.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.