Seriály a filmy

4. června 2019 11:37

Markéta Škorňová

Ten si prostě nedá pokoj: Milan Drobný se opět naváží do Gottových. Tentokrát to odnesla Ivana a zesnulý řidič Havránek (†78)

Vypadá to, že bez Karla Gotta by po zpěvákovi Milanovi Drobném (74) neštěkl ani pes. Jak jinak si vysvětlit, že v poslední době se o něm píše jen ve chvíli, kdy si Drobný vzpomene na další pikantnost a „zaručenou pravdu“ z Gottova soukromí. Tentokrát to odnesl Gottův zesnulý řidič, Olda Havránek (†78), který měl podle Drobného tvrdit, že Gotta údajně bije jeho žena Ivana. Rodina zesnulého řidiče už má těchto nesmyslů dost!

Zpěvák Milan Drobný koncertní sály v posledních letech nevyprodává, a tak nejspíš zvolil jinou taktiku, aby se o něm psalo. Není to zdaleka poprvé, co do médií vytrousil nějakou pikantnost ze života zpěváka Karla Gotta, se kterým se dostal před časem do sporu. Poslední „zaručenou informací“ je prý fakt, že Ivana svého muže bije.

Posted by Milan Drobný on Saturday, November 4, 2017

Drobný tvrdí, že za celý konflikt může zesnulý řidič Karla Gotta, Olda Havránek (†78). „On to všechno způsobil Olda Havránek, který za mnou přijel, že je sám nemocný, vypadá to s ním špatně, a přísahal mi, že Ivana Karla mlátí a že jsem jedinej, kdo s tím může něco udělat. Tak jsem podle toho reagoval a strhla se tahle mela,“ uvedl v nové knize Náš Karel z edice Blesk Extra věnované k Slavíkovým nadcházejícím 80. narozeninám.

Jenže proti tomuto tvrzení se razantně ohradila rodina zesnulého řidiče. „Tohle táta rozhodně nikdy netvrdil! A ani není pravda, že táta skončil u pana Gotta proto, že měl odmítat vozit jejich dcerky na hodiny,“ řekla Aha! Havránkova dcera Dagmara s tím, že to byly zdravotní problémy, které otce přiměly opustit místo řidiče. „Postupně přestával pro pana Gotta jezdit. Jeho žena to dramatizovala tím, že co když při cestě s Karlem srazí paní s kočárkem – jak to pak národ vezme,“ dodala dcera Dagmar.

Drobný ale tvrdí, že nejednou Havránek se zpěvákem boural. „Jednou vlítli přímo do sloupu, a pak jednou na dálnici sjel do pangejtu,“ tvrdí v nové knize.

Nabízí se otázka, jestli má tohle celé zpěvák Drobný zapotřebí. Zpívání mu jde přece jen lépe, než spekulace o rodině Gottových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.