Tenhle kluk si z malé výšky nic nedělá. Roztancoval publikum lépe než profesionální tanečníci!

Basang Ungunov se živí jako dělník v České republice. To mu ale nezabránilo v tom, aby se přihlásil do Česko Slovensko má talent, kde pobavil nejen porotu, ale i celé publikum, které si mělo chuť zatancovat s ním. Zkrátka, když má někdo charisma a jiskru v očích, zvládne cokoliv. Podívejte se na video z pátečního dílu Česko Slovensko má talent.

Kromě veselého tanečníka se v Talentu letos představí i spoustu cizinců. Jeden je například extrémně flexibilní, a tak se rozhodne i stylově přivítat s publikem.

Kromě tanečních vystoupení uvidíte i nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT – a to ji zpívá kluk! Samozřejmě se objeví i pár „zpěváků“, u kterých budete zase obdivovat jen jejich odvahu vylézt s tímto výkonem na pódium před stovky přítomných a statisíce televizních diváků

Podívejte se na vystoupení:

Co dalšího uvidíte v Talentu? Podívejte se na upoutávku

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Česko Slovensko má talent

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.