Seriály a filmy

10. května 2013 16:44

Markéta Zídková

Těšte se na Debilní kecy u Jana Krause

ViralBrothers je jedna z nejoblíbenějších dvojic českého internetu a tvoří ji Erik Meldik a Čeněk Stýblo. Diváci je znají pod značkou „Debilní kecy.“ Spolu s hercem Martinem Krausem a Lady Mousellycou – první dámou české burlesky, budou dnes večer ve 22.20 hosty v Show Jana Krause.

Martin Kraus – český Belmondo přišel v dobré náladě a to nejen proto, že nedávno získal TýTý v kategorii Objev roku. Dobrou náladu má prý pořád. „Jste si jistý, že to bylo regulérní?“ rýpnul si moderátor s ohledem na skutečnost, že ve stejné kategorii byl nominován také moderátorův syn, Jáchym Kraus. „Víte, stačila jedna chybička v esemesce při hlasování… Třeba trochu zaměnit křestní jméno," dobíral si moderátor herce, který nakonec s úsměvem připustil, že skutečnost, že v kategorii bylo nominováno více Krausů, mohla být pro diváky zavádějící. Krausové spolu probrali Martinovu roli v seriálu Cesty domů a také Martinův pohled na ženy: dozvíte se tak, co se mu nejvíce líbí na dívkách i jakou roli by si rád zahrál. I když je Martin romantik, role milovníka by to nebyla.

Za dalšího hosta – Annu Pačesovou alias Lady Mousellycu hovořilo více její tělo než slova. Je to totiž jedna z nejlepších burleskových tanečnic a své umění hned v úvodu předvedla. Stylově oblečená àla burleska chodí i ve svém soukromí. „Mně se to líbí být takhle nalíčená, oblečená, bledá. Chodím ve stylu 30.–60. let. Střídám styly. Nemůžu přece vypadat pořád stejně," dodala. Jan Kraus chtěl vědět, jestli i její partner je takto staromódní. „Nedá se ode mne nutit… Občas mu ale vadí, že po nás lidi venku koukají," prozradila. I přesto, že má Anna zálibu ve starých věcech, s přítelem chodí do kina na „normální filmy“ a také hraje počítačové hry.

ViralBrothers je jedna z nejoblíbenějších dvojic českého internetu a tvoří ji Erik Meldik a Čeněk Stýblo. Diváci je znají pod značkou „Debilní kecy.“ A kde hledají inspiraci? „Základ je, že se sejdeme a řekneme si, co říkaly naše matky, naše holky, pak se ptáme našich známých, jaké má debilní kecy jejich máma. A pak už jde jen o to vybrat ty nejvtipnější a realizovat to," vysvětlili kluci. „Co tomu říkají vaše matky, když třeba uděláte Debilní kecy matek?" ptal se moderátor. „Moje matka brečela. Ale smíchy. Moderátor se zajímal o to, jaký to má dopad na jejich soukromý život. „Naše fanynky jsou všude," ujistili ho hosté. „Stává se, že nás třeba lidi někde venku poznají a zařvou na nás: Debilní kecy," svěřili se.

Nenechte si ujít Show Jana Krause dnes večer ve 22.20.

Martin Kraus: Měl bych začít myslet na rodinu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.